23. september 1997 kell 22:00

Moodne bur?uika hubasuse armastajale

Kaal:- 240 kg

Mõõtmed:- 935x685x515 mm

Suitsutoru pealt ühendatuna:- 1270 mm

Suitsutoru tagant ühendatuna:- 755 mm

Hind:- 26 000 kr

Võimsus:- 8 kW

Kamin-ahju südamik on valmistatud malmist. Kliendi soovi korral saab kamin-ahju katta kahli, marmori, voolukiviga. Kahhelkivide värvivalik on lai.

Hark 10 kamin-ahjul on kuumuskindlast klaasist aken-uks. Ukseraami on võimalik tellida kas messingliistuga, kroomituna või 24karaadise kullaga kaetuna.

Kamin-ahju saab lõõriga ühendada ahju pealt mineva suitsutoruga. Kui see variant ei meeldi või pole võimalust, saab ühendada kamina tagant. Hark 10 kamin-ahi on varustatud konventsioonilõõridega. Kütmisel kuumeneb lõõre läbiv õhk ning hakkab köetavas ruumis ringlema.

Koldes põletamiseks sobib nii puit kui ka brikett. Põlemise intensiivsust saab reguleerida eesosas asuva ventiili (siibri) abil. Ka tuhakasti õhuventiiliga saab põlemisintensiivsust reguleerida. Kui soojust ei ole vaja, on võimalik kütta otse korstnasse. Kamin-ahju võimsus on 8 kilovatti, millest piisab ligikaudu 80ruutmeetrise pinna kütmiseks.

Hark 10 kamin-ahju paigaldus võtab aega maksimaalselt kaks tundi. Kuna ahju kaal ei ole suur, on teda võimalik lõõride olemasolul paigaldada ka korruselamutesse või kerge konstruktsiooniga hoonetesse.

Hetkel kuum