25. november 1999 kell 22:00

Eesti püüab esimesena Balti riikidest ehitada valmis kaasaegse naftasadama, et naabritest ette jõudes saada oma klientideks kõige maksejõulisemad nafaterminali kasutajad. Leedu, Läti ja Eesti võistlus käib selle pärast, kelle kaudu hakatakse kütust transportima endise N Liidu aladelt mujale maailma. RE Eesti Kütus peadirektori Toomas Saksa sõnul on sadama ehitamise odavaim tee ühendada Maardu terminal Muuga sadamaga.

Viis aastat Virumaa Kommertspanka juhtinud Malle Eenmaa kinnitab, et ta on püüdnud luua usaldatavat panka, võttes tööle õigeid inimesi. Eenmaa on oma tööga rahul, sest pangandus on tema sõnul kindlasti ka naiste ala.

Enelin Meiusi firmad Eesti Moedisain Enelin, Altiro ja Lagonas võlgnevad Eesti Sotsiaalpangale ligi 12 miljonit krooni. Meiusi kinnitab, et tänaseks on ta jõudnud pangale tasuda ligi 2,6 miljonit krooni ning lubab kogu võlasumma tasuda 1. jaanuariks 1995. Sotsiaalpanga juhatuse esimehe kohusetäitja Urmas Somelari sõnul pole Meiusi pärast seda, kui Sotsiaalpank moratooriumi alt välja tuli, tasunud pangale ühtegi senti.

Valitsuses registreeritud Eesti kristlike ärimeeste ühendus loodab kristluse abil parandada ärieetikat, ütles ühenduse president Aldo Vinkel: «Kui astume aktiivselt teiste ärimeeste sekka, siis loodame, et meid hakatakse tähele panema, sest meie ärieetika erineb kardinaalselt tavaärieetikast.»

Hetkel kuum