Viktoria Korpan • 10. veebruar 2000 kell 10:16

Kesine huvi Ühispanga, Delli ja Eesti Telefoni arvutikampaania vastu

Ühispanga, arvutitootja Delli ja Eesti Telefoni ühine arvutiliisingu kampaania U3 tagasihoidlikud tulemused sunnivad panka pikendama järelmaksu tähtaega kuni kahe aastani.

Ühispanga avalike suhete osakonna juhi asetäitja Andres Aarma sõnul on kahe kuu jooksul panka laekunud 140 taotlust ja praeguseks sõlmitud 60 lepingut. 'Alguse kohta võib öelda, et tegemist on normaalse tulemusega,' rääkis Aarma. Siiski on Ühispank otsustanud pikendada maksetähtaega 1,5 aastat kahe aastani, kuna võrreldes kohalike arvutitega on DELLi arvutid kallimad.

Alates märtsist plaanib Ühispank hakata pakkuma DELLi arvutiliisingu võimalusi ka firmadele, sest füüsiliste isikutega võrreldes on firmadel rohkem võimalusi kallima arvuti soetamiseks.

U3 paketi raames on võimalik valida kahe erineva baaskonfiguratsiooniga arvutija kolme monitoritüübi vahel. Baasmudeli hind algab 16 010 kroonist. Arvuti standardpaketi kuumakse algab 882 kroonist ja esimene sissemakse on 15 protsenti arvuti kogumaksumusest. Järelmaksu on võimalik taotleda isikul, kelle netosissetulek kuus ületab 4500 krooni.

Juhul, kui ei sobi kumbki pakutud variantidest, siis on võimalus konfiguratsioon ka ise määrata. Aarma sõnul eelistab umbes üks kolmandik tellijaid ise arvutikonfiguratsiooni määrata. Selliste arvutid on baasmudelist kallimad ja nende hinnad küünivad kuni 60 000 kroonini.

U3 paketti kuuluvas arvutis on olemas kõik vajalik Eesti Telefoni pakutava Atlas Starteri Interneti-ühenduseks.

Hetkel kuum