Eesti Telefon andis veel 5 klienditeenindust üle Hallole

01. oktoober 2001, 16:04

Tänasest teenindab Hallo esindus Eesti Telefoni kliente 5 endises Eesti Telefoni teeninduskeskuses Tallinnas, Raplas, Keilas ja Pärnus, teatas ettevõte.

ASi Telefonipood turundusjuhi Kaido Pähni sõnul kujuneb Hallo! esindustest müügikanal, mis pakub kõiki Eesti Telekomi kontserni sideteenuseid. 'Tänu lisandunud teenustele saab Hallo! pakkuda kliendile parimat lahendust, puudutagu see internetti, tavatelefoni või mobiilsidet. Kõigi teenustega saab kohapeal tutvuda ja meie asjatundlikud teenindajad suudavad leida igale kliendile just tema jaoks sobivaima lahenduse,' ütles Pähn.

Muudatuse põhjuseks on Eesti Telefoni soov kontsentreeruda sideettevõtte põhitegevustele, s.o kõne- ja andmesideteenuste väljatöötamisele ja aktiivmüügile, ning optimeerida kulusid. Samas on oluliselt muutunud ka klientide käitumisharjumused ning järjest enam kasutavad kliendid Eesti Telefoniga suhtlemisel ja teenuste tellimisel veebikeskkonda ja tasuta kliendiinfo telefoni.

Muudatuse tulemusena kahekordistub Eesti Telefoni kliente teenindavate esinduste arv 39-ni. AS Telefonipood kuulub täielikult ASile Eesti Telefon.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing