Hansapanga On-liising toob liisingteenused koju kätte

Inno Tähismaa 02. november 2001, 11:29

Alates tänasest on kõigil huvilistel võimalus internetis Hansa Liisingu koduleheküljel www.liising.ee kasutades On-liisingu täiustatud lahendust, leida endale sobiv liisingfinantseerimine, testida krediidi-võimet ning edastada taotlus.

On-liising hõlmab endas kõiki Hansa Liisingu pakutavaid tooteid, mis on suunatud nii era- kui ärikliendile.

AS Hansa Liising Eesti juhataja Gerd Kriegeri sõnul sündis uus On-liisingu lahendus kliendi rahulolule mõeldes. 'On-liisingul on kolm head omadust. Esiteks on seda mugav kasutada, sest kõike on võimalik teha oma töölaua tagant tõusmata. Teiseks aitab ta aega kokku hoida, ei pea läbima vahemaid ning iga taotluse esitajaga võetakse tööpäeva jooksul ühendust. Kolmandaks on on-liisingu kaudu taotluse esitanutele mitmeid hinnasoodustusi,' sõnas Krieger.

Näiteks autoliisingu taotluse esitanule on lepingutasu viissada krooni soodsam, koduliisingu ja kinnisvaraliisingu kliendi lepingutasu on 25% võrra soodsam. Erakliendi toodetest on On-liisingu lahendusse haaratud autoliising, auto järelmaks, koduliising, noore oma kodu liising, noore pere liising, Ego järelmaks ning Ego järelmaksukaart. Ärikliendid saavad taotlusi esitada auto-, kommertssõidukite-, kinnisvara-, seadmete, põllumajandustehnika ja kontori-tehnika liisingule, kontoritehnika kasutusrendile ning korteriühistu järelmaksule.

Lisa: https://hansa24.hansa.ee/cgi-bin/onliising/onliising.jsp

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing