ÄP fototoimetus • 9. detsember 2003 kell 22:00

Ehitajad valivad parima piparkoogimaja

Võistluse eesmärk on selgitada välja parimad piparkoogimajade valmistajad ja pakkuda vaheldust ehitajate igapäevasele tööle.

Võistlema oodatakse ehituse, kinnisvara ja projekteerimise valdkonna ettevõtteid ning üliõpilasi. Üks osaleja võib konkursile esitada rohkem kui ühe töö.

Auhinnad on ahvatlevad. Peapreemiaks on Ehituskeskuse koolituskaart ja reklaambänner Ehitusbörsi internetikeskkonnas.

Eripreemiaid on välja pannud nii Ehitusbörs kui ka Ehituskeskus. Kõik esitatud tööd eksponeeritakse Ehituskeskuses korraldataval näitusel.

Nõuded piparkoogimajadele ei ole eriti ranged. Piparkoogimaja põhiehitusmaterjal peab olema piparkook ja maja peab olema kinnitatud kõvale alusele, soovitavalt mitte suurem kui A3. Projekteerimisel ja ehitamisel on lubatud kasutada alltöövõtjaid (pereliikmed, kondiitrid). Tööle peab olema lisatud tellija, arhitekti ja töövõtjate nimed.

Hinnatakse võistlustööde ilu, originaalsust ja tehnilist teostust. Valitakse kauneim piparkoogimaja ja originaalseim piparkoogimaja. Parima tehnilise lahendusega (konstruktsioonid, katus, elekter, viimistlus vm) piparkoogimaja saab samuti auhinna.

Võistlustöid hindavas žüon liikmed Ehitusbö kollektiivist, Ehituskeskusest ja arhitektide esindajad. Žüoguneb 22. detsembril 2003. Autasustamine toimub 15. jaanuaril Ehituskeskuse koolitusseminaril.

Autor: ÄP

Hetkel kuum