Silva Männik • 5. juuli 2004 kell 10:41

Linlastele osutatakse teenust uues teenindussaalis

Tallinna linnavalitsuse vana teenindussaali (Vabaduse väljak 7) remondiga seoses teenindatakse tänasest linlasi linnavalitsuse uues teenindussaalis.

Maa erastamise ja tagastamise, korteriomandi seadmise ja maa hinna küsimustes tuleb 26. juulini pöörduda Maa-ametisse (Vabaduse väljak 10) kodanike vastuvõtu aegadel esmaspäeval kell 14-18 ja neljapäeval kell 9-12, teatas Raepress.

Uues teenindussaalis asuvad ettevõtlusameti reklaamimaksuhaldurid ja ettevõtja infopunkt. Teenindussaalis on samuti Säästva Arengu Planeerimise Amet (planeeringud, projekteerimistingimused, ehitus- ja kasutusload, infrastruktuur) infopunkt. Uues teenindussaalis müüakse ID-pileteid sõiduks Tallinna ühistranspordis.

Teenindussaalis saab teavet ja konsultatsiooni sotsiaal- ja eluasemeküsimustes, infot kommunaalmajanduse ja linnavara kohta ning vormistada avalike ürituste lubasid ja registreerida avalikke koosolekuid. Teenindussaalis võetakse vastu spordiehitiste vastavustunnistuste, spordiehitiste ja -tegevuse ning lastelaagrite toetuste taotlusi. Samuti võetakse vastu taotlusi mittetulundustegevuse toetuseks ja elamu välisviimistluspassi saamiseks. Samuti on teenindussaalis ettevõtlusameti tarbija infopunkt.

Teenindussaal on linlastele avatud esmaspäeviti 8.15-18.00, teisipäevast neljapäevani 8.15-17.00 ja reedeti 8.15-14.00.

Hetkel kuum