Ülevaade tänastest ajalehtedest

07. oktoober 2004, 08:00

Eesti Päevaleht:

Rahandusministeerium on ette valmistamas riigihangete seaduse muudatusi, mis võimaldaks tulevikus peale soodsama hinna võtta arvesse ka hanke keskkonnasõbralikust.

Sotsiaaldemokraadid soovivad parlamendipalga kogu koosseisu ajaks kindlaks määrata.

Majandus- ja kommunikatsiooniminister Andrus Ansip ütles eilses Eesti Päevalehe Ärilehes, et energiaturu inspektsiooni arvates oleks põhjendatud, kui elektrihind kerkiks 6,5 protsenti.

Elamumajandusamet võttis peremeheta ehitisena arvele kolm lõiku linnamüüri ning Köismäe, Plate, Eppingi ja Grusbeke-taguse tornid.

Postimees:

Valitsus kavandab seadusemuudatust, mis sätestab elukoha registreerimise kohustuse ja lubab vale aadressi esitajat trahvida, riigikogulase Mart Nuti hinnangul tähendab see sissekirjutusnõude taastamist.

Kütuseturu muutumine suurte tegijate mängumaaks ja soov keskenduda Tarbuse arendamisele on Aivo Pärna kinnitusel peapõhjus, miks ta soovib müüa kahte Tartu bensiinijaama opereeriva osaühingu Favora Tanklad.

Tallinna linnavalitsus selgitab välja, kuhu on vaja avalikke käimlaid, ja hakkab siis rajama avalike tualettide võrku, mida hakkaks hooldama avaliku konkursiga valitud erafirma.

Järgmise aasta suurehitusega loodab Tartu linnavalitsus parandada Riia-Turu ristmiku liikluskorraldust, nähes seni parima lahendusena ristikujulise jalakäijate tunneli rajamist.

SL Õhtuleht:

Toompea lossi ees on telk, mille all käib vilgas töö: riigikogu tellis värskelt renoveeritud ja kividega kaetud platsi keskele mitmeruutmeetrise graniidist ornamendi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing