maantee186.net kogub allkirju Tartu maantee neljarealiseks ehitamise toetuseks

01. märts 2006, 17:17

Netilehel maantee186.net oli täna kella viieks üle 3880 inimese andnud oma toetusallkirja Tartu maantee neljarealiseks ehitamise toetuseks, kirjutas EPL Online.

„Tallinn-Tartu maantee 186 kilomeetrit ühendab kahte Eesti suuremat linna. Viimase kuue aasta jooksul on sellel maanteel toimunud 383 liiklusõnnetust, milles on hukkunud 73 inimest. Palju on veel vaja?“ küsitakse netilehel.

„Aita ka Sina muuta Tallinn-Tartu maantee ohutuks paigaks. Anna oma allkiri Tallinn-Tartu maantee neljarealiseks muutmiseks, sest hea tee on ohutu liiklemise alus. Toeta algatust, mille käigus kogutud allkirjad edastatakse peaminister Andrus Ansipile. Mõtle, et ilmselt sõidab sellel teel iga päev vähemalt üks sulle lähedane inimene. Milleks riskida tema eluga?“

Lehekülje ülespanijad soovivad, et Tartu maantee ehitus tunnistataks regionaalpoliitilise arengu prioriteediks ja langetataks riigikogu otsus ehitada välja Tallinna ja Tartu vahel „neljarealine I klassi maantee“.

Lehekülje autorite hinnangul peaks 2010. aastaks valmima Vaida-Mäo lõik koos Mäo liiklussõlmega, 2015. aastaks Mäo-Tartu lõik ning 2010. Tartu ümbersõit.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing