Lugejate valik: Peep Vain on parim

Marko Liibak 07. veebruar 2007, 00:00

Vain kogus 22.-29. jaanuarini kestnud küsitluse käigus kokku 834 häält. Juhtimiskonsultant ja nõustaja ning Tartu Ülikooli psühholoogiaprofessor Mare Pork sai arvukuselt järgmisena 590 häält.

Porgile antud häälte kogusumma oli küll 646, kuid sellest on maha arvatud 56 poolthäält, kuna need andis üks ja sama inimene.

Kokku laekus nädala jooksul 2871 täidetud küsitlusankeeti. Pingerea kolmanda koha hõivas OÜ Meeskonnakoolitus koolitaja-konsultant Ülo Vihma, kes sai saagiks 203 häält.

Järgnevale kuuele koolitajale antud hääled jäid tagasihoidlikumaks, täites vahemiku 177 kuni 82 häält.

Võrreldes esikolmikuga oli järgneval kuuel koolitajal häältesummades tunduvalt väiksemad vahed. Suurim vahe oli 29 häält ning väikseim vahe kolm häält.

Parimat koolitajat sai valida üheksa ette antud nominendi seast, lisaks sai vabavalikuna iga küsitletu märkida endale parimana tunduva koolitaja nime.

Nii-öelda vabas valikus kogus kõige rohkem hääli Andres Märtin, talle andis oma tunnustuse 40 inimest. Märtin on müügiorganisatsiooni Southwestern müügijuht-koolitaja. 19 häält kogus firma IMG Konsult juhtimistreener Mats Soomre. Võrdselt 18 häält said müügikonsultant Ekke Lainsalu ning müügiorganisatsiooni Southwestern müügijuht-koolitaja Veiko Roos.

Vabas valikus sai kokku kaks kuni 13 häält 71 inimest ning ühe hääle sai 156 inimest.

Esimese hooga ei oska nagu midagi arvata. Pole olnud aega eriti süvenenult sellele mõelda.

Samas mingil määral oli tulemus üllatav, kuigi see päris ootamatult ka ei tulnud. Kuna olen üle kümne aasta koolitustega tegelenud ning minu koolitustelt on läbi käinud tuhandeid inimesi, eks seepärast mind ka tuntakse. Mõned sõbrad ka helistasid.

Küsitluse tulemus andis muidugi positiivse avaliku tunnustuse, kuid päris šampanjat lahti korkima see mind ei pane.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:27
    Otsi:

    Ava täpsem otsing