Sadade lemmik Hannes Võrno

Marko Liibak 04. aprill 2007, 00:00

Võrno oli ainus, kes sai küsitlusel üle 100 hääle, küsitlusele vastas ligi 1500 inimest.

Arvukuselt teisena sai 95 häält samuti saatejuhina tuntud Mart Sander. Kolmanda koha hõivas Pärnu teatri Endla näitleja Sepo Seeman 60 häälega.

Erinevalt esikolmikust said järgnevad meelelahutajate TOP 10 jõudnud õhtujuhid hääli üsna tasavägiselt. Edetabeli neljanda koha pälvinud Emil Rutiku ja TOP 10 lõpetava Henrik Normanni häälte vahe oli 18.

Nii Aivar Kuusk kui ka Tõnis Milling said võrdselt 36 häält, seega on edetabelis 11 inimest. Kogu edetabeli esikümme sai kokku kolmandiku küsitluse häältest ehk 594 häält. TOP 10 jäid välja Leino Einer 27 häälega, Venno Loosaar 25, Kaarel Tuvike 24, Peep Raun 23, Samuel Golomb 22 ning Artur Raidmets 20 häälega.

Tuntumatest nimedest pakuti küsitluse käigus parimaks meelelahutajaks veel näitlejad Jan Uuspõld ja Veikko Täär, nemad said vastavalt 16 ja 12 häält. 12 häält said ka Mart Mardisalu ja Raimo Aas. Samuti mainiti Tarmo Leinatamme ja Marko Reikopi 8 häälega. Tuntud raadiohääl Gaute Kivistik ehk Rohke Debelak sai 7 häält.

Teiste hulgas mainiti parima meelelahutajana ära ekspeaminister Mart Laar ja endine põllumajandusminister Ester Tuiksoo.

Küsitluses mõeldi ürituse juhi all inimest, kes on ükskõik millisel firmaüritusel jäänud silma kui väljapaistev peojuht, eestvedaja või ürituse hing.

Vastusena tuli märkida ürituse juhi nimi ja perekonnanimi. Meeldejääva ürituse toimumisaega ei määratud.

Küsitlus toimus 21.-28. veebruarini.

Hannes Võrno - kuna ta on üsna hõivatud, on temaga koostööd vähe olnud. Kuid ta on igati professionaalne ja väljapeetud ning humoorikas.

Mart Sander - samuti väga professionaalne. Sobib hästi mitmekeelsete ürituste läbiviijaks, kuna valdab umbes viit keelt. Hea lauluoskus tuleb ka ära mainida.

Sepo Seeman - on samuti hõivatud, sestap on ka vähe koostööd olnud. Aga kindlasti hea tegija.

Emil Rutiku - jutukas, humoorikas. Tuleb toime mitmesuguste seltskondadega. Oskab ennast kehtestada.

Peep Puis - tal on oma agentuur ja koostööd paraku ei ole teinud.

Madis Milling - universaalne tegija. Suudab hästi hakkama saada nii väljapeetud ürituste kui ka lihtsamatega.

Aivar Kuusk - suudab inimeste "sisse pugeda". Emotsionaalselt väga tugev, hea psühholoog.

Tõnis Milling - väga karismaatiline ja sarmikas. Suudab oma selge ja kõlava häälega inimesi haarata.

Varmo Vares - temaga ei ole koostööd teinud.

Tauri Tallermaa - ta ei ole küll ürituste juhtimisega kaua tegelenud, kuid on juba suutnud ennast tõestada. Plusse annab talle lauluoskus ja mälutreenerina on tema korraldatud viktoriinid hästi õnnestunud.

Henrik Normann - talle sobivad üllatusesineja osad. Ta on suuteline esitama üle 200 karakteri ning võib õhtu jooksul teha mitu üllatusesinemist. Selles osas on ta parim.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:30
Otsi:

Ava täpsem otsing