EMT mobiilibuss pakub seltsi Hansapanga bussile

30. jaanuar 2008, 11:24

Sarnaselt Hansapanga pangabussiga hakkab
veebruaris maapiirkondades sõitma ka EMT mobiilibuss.

Mobiilibussis saab klient teha samu toiminguid kui tavalises EMT esinduses: sõlmida EMT-ga liitumislepingu, avada teenuseid ja vahetada teenuspaketti, osta mobiiltelefoni, osta ja laadida Simpel ja POP kõnekaarte, teatas ettevõte.

„Tahame tuua mobiiliteenused inimestele võimalikult lähedale,” ütles EMT teenindus- ja müügidirektor Indrek Randveer. „EMT-l on küll Eesti mobiilsideoperaatoritest suurim müügivõrk ja meie esindused asuvad nii maakonnakeskustes kui teistes suuremates linnades, kuid mobiilibussiga pakume klientidele võimalust saada teenindatud oma koduvallas.”

EMT mobiilibuss alustab 4. veebruaril, esimeseks liiniks on Juuru-Kehtna-Eidapere-Tori-Häädemeeste. Veebruarikuu jooksul sõidab EMT mobiilibuss kokku kaheksal erineval liinil üle kogu Eesti, mobiilibussi jätkamine, graafiku sagedus ja võimalikud edasised liinid otsustatakse testkuu lõppemisel.

Mobiilibuss hakkab sõitma koos Hansapanga pangabussiga, et inimestel oleks mugav võimalus ajada nii panga- kui mobiiliasjad korda ühe käiguga.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
30. January 2008, 11:24
Otsi:

Ava täpsem otsing