Sauk: Sedin ei jää ainukeseks

07. aprill 2008, 18:31

YIT Ehituse juhatuse esimehe Priit Sauki
sõnul pole Pjotr Sedinile kuuluvate kinnistute arestimises ning enampakkumises
midagi imekspandavat ning tema sõnul võib teisigi hädalisi lähiajal sarnasesse
situatsiooni sattuda.

Tallinnas Lutheri kvartalit arendavale Pjotr Sedini ettevõttele OÜ Grove Invest kuuluvad seitse kinnistut on arestitud ning pandud enampakkumisele alghinnaga 420 miljonit krooni. Kinnisasjad võõrandatakse enampakkumisteate kohaselt ühiselt. Alghinnaks on määratud 420 miljonit krooni ning enampakkumisel osalemiseks tuleb tasuda enne enampakkumise algust tagatisraha 10% alghinnast.

„Pigem arvan, et seitset kinnistut korraga sellise hinnaga müüa pole hetkel reaalne,“ vastas Sauk küsimusele, kas praegust kinnisvaraturu seisu arvestades oleks reaalne seitse kinnistut korraga maha müüa.

Kas mõistlikum oleks kinnistud eraldi müüa? „Ma pigem arvan, et see on seotud pangalaenudega. Kuid ma kardan, et pole palju huvilisi sellise mastaabiga kinnistute vastu. Ka meil (YIT Ehitusel toim.) pole huvi,“ vastas Sauk.

Kas Sedini probleemid tulid üllatusena? „No ma olen seda ka aknast näinud siin, kuidas ehitus venib ja venib," vastas Sauk, vihjates Lutheri kvartali ehituse venimisele. "Ma arvan, et Sedin pole ainuke, kel sellised probleemid hetkel on. Tean ise ka veel mõnda, kes on probleemides, kuid hetkel ei taha ja ei saa kommenteerida. Eks iga päev võib nüüd tuua sarnaseid uudiseid,“ märkis Sauk.Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
14. May 2008, 14:19
Otsi:

Ava täpsem otsing