Spaahotellid Saaremaa Valss ja Rüütli sulgevad talveks uksed

02. jaanuar 2009, 19:26

Kuressaare Sanatooriumile kuuluva
spaahotelli Saaremaa Valss registratuuris vastati täna broneeringu soovile, et
jaanuaris suletakse spaahotellid Saaremaa Valss ja Rüütli kuni veebruari lõpuni,
kuna majanduslanguse tõttu ei jagu kliente.

Spa Hotell Saaremaa Valss hotelli registratuurist öeldi täna, et jaanuaris lähevad spaahotellid Rüütli ja Valss kinni kuni veebruari lõpuni. Ainult spaahotell Meri jääb avatuks. Nimetatud hotellid taasavatakse 28. veebruaril.

Administratsioonist põhjendati, et majanduslangus on nii suur, et kliente pole - ainult üks hotell majutab kõik kliendid ära.

Spaahotelle Saaremaa Valss, Rüütli ja Meri opereeriva Kuressaare Sanatooriumi juhatuse liige dr Ivar Vipp, kes on ka spaade raviosakonna juhataja, ütles, et ei kommenteeri olukorda ning saatis Äripäeva küsimused edasi firma avalike suhete juhile Anne Astile.

Ast lubas kiirete töökohustuste kõrvalt küll küsimustele vastata, kuid senini pole Äripäev vastust saanud spaahotellide sulgemise kohta talvekuudel.

Haapsalus spaahotelli Laine juhataja kohusetäitja Velli Pruuli kommenteeris spaade sulgemist: "Arvestades, kui palju on Saaremaal spaasid võib see täiesti õige otsus olla."

"Meil sellist plaani pole, ei usu, et kliente sellel aastal palju vähemaks jääb. Võibolla on kliente paari protsendi jagu vähem, aga praeguste broneeringute järgi tundub, et neid jagub,” lisas ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. January 2009, 16:36
Otsi:

Ava täpsem otsing