Toomas Lepp: Kruudale tuleb teha sügav kummardus

18. veebruar 2009, 18:05

Ettevõtja Oliver Kruuda ees tuleb sügavalt
kummardada püüde eest siseneda Eesti ahtale meediaturule ja seal omamoodi
tegutseda, arvas Kalev Spordi uus omanik ja endine ETV peadirektor Toomas
Lepp.

„Oliver Kruudale tuleb teha sügav kummardus ja anda talle au selle eest, et ta püüdis siseneda Eesti väga ahtakesele meediaturule ja püüdis seal tegutseda omamoodi. Vigu me teeme kõik, ma ei hakkaks neid kommenteerima. Me proovime anda Ivar Jurtšenkoga, kes on alates tänasest selle kanali tegevjuht, parima, et luua inimestele ja vaatajatele arusaadav kanal oma eesmärkide ja programmiga,“ kommenteeris telekanali ostu OÜ Videomeedia Plussi omanik Toomas Lepp.

Uus Kalev Spordi omanik plaanib ka ümberkorraldusi. Esimese asjana üritatakse reorganiseerida ja üles ehitada müügiosakond. „Ümberkorraldused puudutavad kanali normaalsetele ärialustele panemist. Nii nagu üks kommertskanal peab töötama ja tema põhisissetulekud peavad põhinema reklaamimüügil, nii ka meie alustame müügiosakonna reorganiseerimisest ja ülesehitamisest,“ märkis Lepp ning lisas, et varem see kahjuks nii ei olnud.

Kalev Spordi väärtust hindab Lepp väga kõrgeks. „See on Eesti huvides spordi ja tervise propageerimiseks väga oluline. Meie doktorid räägivad, kui kalleid haiglaid me ehitame ja kui palju raha peame investeerima inimeste ravimisse. Me profileerime programmi ümber, et see oleks reklaamiandjatele atraktiivsem,“ märkis Lepp.

Praeguses turusituatsioonis Kanal 4 suletakse, sest Lepa sõnul on kulud suured.

ETV peadirektori Toomas Lepa omanduses olev OÜ Videomeedia Pluss sõlmisid täna ostu-müügi lepingu, mille alusel omandas Videomeedia telekanalite Kalev Sport ja Neljas litsentsid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. February 2009, 14:06
Otsi:

Ava täpsem otsing