Kruuda: Kalev Sport vajaks miljon eurot

19. veebruar 2009, 14:06

Telekanali Kalev Sport endisele ETV
peadirektorile Toomas Lepale müünud Kalevi juht Oliver Kruuda ütles, et Kalev
Sport vajab pea ühe miljoni eurost ehk ligi 16 miljoni kroonist rahasüsti.

"Investeeringuid oleks vaja nõks alla ühe miljoni euro," ütles Kruuda pressikonverentsil. Spordikanali müügitehingu hinda ta avaldada ei saanud, viidates ärisaladusele.

Toomas Lepa töö on Kruuda sõnul investoritega läbirääkida, kellelt saada raha spordikanali maksmiseks, sest pangad raha ei anna. «Ta rallib ringi kolmes erinevas kohas,» rääkis Kruuda lühidalt, kuid midagi konkreetsemat ta ütlema ei soostunud. "Me ei sega. Hoiame pöialt."

Ostu-müügileping võimaldab Kruudal aasta jooksul Kalev Sport tagasi osta, kui ta seda vajalikuks peab. "Kui saame mingis valdkonnas midagi müüdud, ei oska praegu öelda," oli Kruuda napisõnaline spordikanali võimaliku tagasiostmise kohta.

Spordikanali sisu ja meeskonna jättis Kruuda Lepa otsustada ja sel teemal ta kommenteerida ei soovinud. Küsimuste esitamise ajaks oli Lepp aga juba pressikonverentsilt lahkunud.

Kui palju üldse kavatseb Kalevi kontsern kulusid kokku hoida ja inimesi koondada, märkis Kruuda, et börsiettevõttena nad sellest enne teate edastamist börsisüsteemi kaudu rääkida ei või.

Kalev Meedia juht Alar Pink oli Kruuda sõnul Kalev Meedia ettevõtmistest sunnitud lahkuma põhjustatuna tekkinud raskest majanduslikust olukorrast.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. February 2009, 14:06
Otsi:

Ava täpsem otsing