„Mantlipärija“ saate võitja avab kevadel Rumeenia esinduskasiino

21. aprill 2009, 14:39

Armin Karu osalusel
teostunud „Mantlipärija“ saate võitja Sverre Puustusmaa kinnitas,
et jääb pärast Rumeenia esinduskasiino Bora Bora avamist Bukarestis mõneks
ajaks veel Rumeeniasse projektidirektorina tööle.

„Jään kindlasti mõneks ajaks ka pärast Bora Bora avamist Rumeeniasse, et kindlustada uue kasiino korralik käivitumine,“ kirjutas Puustusmaa Äripäevale saadetud elektronkirjas ja lisas, et Olympic Casino esinduskasiino Bukarestis avatakse kevadel. „OEG Rumeenia tütarfirmas töötab praegu 166 inimest ning uue kasiino käivitamisega see arv kindlasti suureneb.“ Kasiino maksumus avalikustatakse pärast lõpuanalüüsi vastavalt börsiettevõtte tavadele, edastas Puustusmaa.

Puustusmaa võeti 2008. aasta algul ehk pärast „Mantlipärija“ saate võitmist miljonikroonise aastapalgaga tööle Olympic Entertainment Groupi projektidirektorina. „Tema tööleping projektidirektorina muudeti aga juba pärast esimest nelja kuud tähtajatuks, kuna OEG juhatus oli tema tööga igati rahul,“ teatas OEG turundusdirektor Katre Kaarenperk-Vanatoa.

Sverre Puustusmaa möönis, et kuna OEG on selle aasta algusest kärpinud kõikide töötajate palku, siis see otsus kehtib ka tema suhtes.

Puustusmaa sõnul oli pärast saadet tema võimaliku töökohana arutluse all kolm maad – Slovakkia, Valgevene ja Rumeenia. „Kuna OEG juhtkonnal oli „Mantlipärija“ saate järel piisavalt hea ülevaade minu tugevustest ja nõrkustest, pakutigi mulle kohe minu jaoks kõige sobivamat töökohta,“ kirjutas Puustusmaa. „Rumeenia projekt oli minu jaoks kõige väljakutsuvam ja esimeseks ülesandeks väga hea, kuna pidi alustama algusest ja läbida tuli kõik käivitamise etapid uues riigis. Projektide elluviimine ja käivitamine on mulle meelepärane, sest olen enda hinnangul hea kohanemisvõimega ja ei karda näiteks Rumeenia keerukat ärikultuuri.“

Puustusmaa hinnangul on ta saatest saadud kogemust saanud edukalt rakendada Rumeenias. „“Mantlipärija“ saade oli minu jaoks suurepärane test töötada 24/7 pideva pinge all ja seda 33 päeva järjest,“ põhjendas Puustusmaa. „Olukorras, kus on meeletu tempo ja tugev konkurents teiste võistlejatega, ei tohi hetkekski kaotada pead ega enesekontrolli. Saatest sain veel kord kinnitust, et ei ole võimatuid olukordi, mõnikord on lihtsalt lahendusi raskem leida, kuid need lahendused on siiski alati olemas.“

Enne „Mantlipärija“ saates osalemist juhtis Puustusmaa endale kuuluvat tooteesitlusettevõtet OÜd Deguster.

„Mantlipärija“ saade oli TV3 ekraanil 2007. aasta sügisel kolm kuud. Kuna Olympic Entertainment Group laienes tol ajal väga jõudsalt, otsis OEG saate kaudu oma meeskonda võimekat juhti, kellele usaldada laiendusprojekt välismaal.

„Mantlipärija“ oli Eesti versioon maailmakuulsast tõsielusarjast, mille käigus on endale võimakaid juhte leidnud näiteks USA ärimagnaat Donald Trump.

Armin Karu ja Sverre Puustusmaa Armin Karu ja Sverre Puustusmaa


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
08. September 2009, 16:42
Otsi:

Ava täpsem otsing