Padar: ma pole Ansipilt kurja kirja saanud

30. aprill 2009, 08:15

Rahandusminister Ivari Padar ütles eile
õhtul "Aktuaalsele kaamerale", et jätkab ka täna oma ametikohal ning ei pea
peaminister Andrus Ansipi poolt saadetud kirja etteheitvaks.

"Kust siis on peaminister Ansipil nii head rahandusministrit võtta, kui Padar on," naljatas minister, lisades, et peaministri nn kurjast kirjast ei tea ma midagi. Padar ütles, et ta on peaministriga kokku leppinud, mis ajaks on võimalik eelarve analüüs teha.

"Rahandusministeerium ongi töötanud selles tempos, et 6. maiks oleks valmis kogu täiendav analüüs, mis puudutab võimalusi maksunduses, võimalusi riigieelarves ja praegu kiirendatud korras me teemegi seda, et see kolme päeva jooksul valmis saaks," lubas Padar.

Eile kirjutas Äripäev, et väljaandele on kahest erinevast allikast kinnitatud, et rahandusministri Ivari Padari väljavahetamine on olnud viimastel päevadel valitsusliidus teemaks. Samuti kohtus peaminister Andrus Ansip eile siseminister Jüri Pihliga ja Äripäeva andmetel oli kohtumise üheks teemaks rahandusminister Ivari Padari sobivus ministriametisse ning tema võimalik väljavahetamine.

Tänases Äripäevas arvamusartiklis kritiseerib peaminister Andrus Ansip Ivari Padari maksuettepanekuid, nimetades neid paaniliseks ja ebaratsionaalseks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
30. April 2009, 13:04
Otsi:

Ava täpsem otsing