Kogu suveks väljaüüritavad korterid Pärnus juba otsas

11. juuni 2009, 12:50

Kogu suveks väljaüüritavad korterid on
Pärnus juba otsas, ütles Pärnus ja Saaremaal tegutseva LVM Kinnisvara juhatuse
liige Ingmar Saksing.

"Nii Pärnus kui Saaremaal, kus siiani suvitajad eelistasid üürimise asemel korter osta, on täna nõutav omafinatseering ja muutunud tarbijakäitumine toonud kaasa hüppelise nõudluse üürikorterite järele. Kasvanud nõudlus on omakorda kergitanud ka suviseid üürihindasid," rääkis ta.

Saksingu sõnul on selle aasta selge eelistus suurem üürikorter või -maja kogu suveks. "Suvised kuuüürid on näiteks Pärnus jäänud uutel kahetoalistel korteritel vahemikku 10-15 000 krooni, kolmetoalistel 12-25 000 krooni vahele," ütles ta. "Rõhk sõnal jäänud, sest tänaseks on meil kogu suveks väljaüüritavad korterid otsas," lisas Saksing.

Tema kinnitusel ei saa nõustuda väitega, et suvitusperioodi alguses on suvepealinnas Pärnus võimalik korterit üürida enam kui 50 protsenti odavamalt kui paar suve tagasi.

City24 teatas teisipäeval, et Pärnus saab korterit üürida enam kui 50% odavamalt kui paar suve tagasi. "Valiku saab Pärnus teha ligikaudu 350 korteri vahel. Puhkajaile samuti atraktiivset Kuressaaret on samas kummitamas üürikorterite põud, sarnast tendentsi võib täheldada ka Haapsalus," seisis City24 teates.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
11. June 2009, 13:35
Otsi:

Ava täpsem otsing