Mida teha nädalavahetusel?

19. juuni 2009, 13:14

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida
teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
19.06 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
Pärnu mnt 5, Tallinn

NO99
19.06 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
20.06 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Linnateater
25.06 kl 19 “Wargamäe Wabariik”
Tammsaare Väljamäe lõunalaval
Lai 23, Tallinn

Rakvere Teater
19.06 kl 18 “Vennad Lõvisüdamed”
Rakvere Rahvaaias
19.06 kl 20 “Toatüdrukud”
Rakvere Pangahoones
20.06 kl 16 “Vennad Lõvisüdamed”
Rakvere Rahvaaias
20.06 kl 20 “Toatüdrukud”
Rakvere Pangahoones
21.06 kl 16 “Vennad Lõvisüdamed”
Rakvere Rahvaaias
21.06 kl 20 “Toatüdrukud”
Rakvere Pangahoones
25.06 kl 18 “Vennad Lõvisüdamed”
Rakvere Rahvaaias
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Ugala Teater
19.06 kl 19 “Härra Punttila ja tema sulane Matti” Ugala tiigi kaldal
19.06 kl 19 “Charley tädi”
Kullamaa Rohumäel
20.06 kl 19 “Härra Punttila ja tema sulane Matti” Ugala tiigi kaldal
20.06 kl 19 “Charley tädi”
Peraküla kiigeplatsil
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
19.06 kl 20 “Imearst” esietendus
Tartumaal Tammistu küün-kontserdisaalis
20.06 kl 20 “Imearst”
Tartumaal Tammistu küün-kontserdisaalis
21.06 kl 20 “Imearst”
Tartumaal Tammistu küün-kontserdisaalis
25.06 kl 20 “Imearst”
Tartumaal Tammistu küün-kontserdisaalis
Vanemuise 6, Tartu

Von Krahli Teater
20.06 kl 19 “Kõrboja”
Vargamäe rehetares
21.06 kl 19 “Kõrboja”
Vargamäe rehetares
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater
19.06 kl 20 “Pidu”
20.06 kl 20 “Pidu”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Ammende villa
25.06 kl 20 Kadri Voorand kvartett
Mere pst. 7, Pärnu

Clazz
19.06 kl 22.30 Jürmo Eespere
20.06 kl 22.30 Mariliin Kongo
Eduard Akulin
22.06 kl 21 Salongi esmaspäev - Margus Kappel
23.06 kl 21 Brazil Night
24.06 kl 21 Jam Trio: Giuseppe De Gregorio, Ara Yaralyan, Aleksandra Anstal
25.06 kl 22 Susanna Aleksandra
Vana turg 2, Tallinn

Kloostri Ait
19.06 kl 20.30 J. Anstal - J. Remmel- A. Yaralyan - A. Anstal
Vene tänav 14, Tallinn

Käru kirik
20.06 kl 19 “KlaveriKuld”
Rein Rannapi klaveriõhtu
Viljandi mnt 8, Käru, Raplamaa

Nissi kirik
23.06 kl 19 “Rahvakoraali Lummuses” Kadri Hunt (vokaal), Weekend Guitar Trio , Robert Jürjendal, Tõnis Leemets, Mart Soo
Nissi tee 53-15, Riisipere, Harjumaa

Omari küün
20.06 kl 19.30 “Jaanieelne klunker Naissaarel” M.Hainsoo, L.Õunpuu /
Nargen Festival
21.06 kl 19.30 “Jaanieelne klunker Naissaarel” M.Matvere ja VLÜ /
Nargen Festival
Naissaar

Pärnu Eliisabeti kirik
24.06 kl 19 “KlaveriKuld”
Rein Rannapi klaveriõhtu
Nikolai 22, Pärnu

Rotermanni Väljak
20.06 kl 20 Tõnis Mägi ja Chalice
Rotermanni Väljak, Tallinn

Sagadi mõis
20.06 kl 20 “Armastuslaulud”
Hedvig Hanson Ja Andre Maaker
Sagadi küla, Vihula vald, Lääne-Viru maakond

Suure-Jaani
Gümnaasiumi saal
19.06 kl 19 “Suure-Jaani Muusikafestival” “Muusika ja teater “ Carl Maria von Weber. Avamäng Oberon. Felix Mendelssohn-Bartholdy. Viiulikontsert e-moll op. 64
Solist Mari-Liis Uibo (viiul)
20.06 kl 16 “Suure-Jaani Muusikafestival” EMTA sümfooniaorkester ja solistid, dirigent Paul Mägi
Tallinna 24, Suure-Jaani

Suure-Jaani
Kappide muuseum

19.06 kl 16 “Suure-Jaani Muusikafestival”Tšellistide konkursi II voor
Tallinna 30, Suure-Jaani

Suure-Jaani kirik
22.06 kl 21 “Suure-Jaani Muusikafestival” Meditatsioonikontsert
Jaak Sooäär (kitarr) - Tuule Kann (kannel)
23.06 kl 13 “Suure-Jaani Muusikafestival” Pille Lill (sopran) , Marje Lohuaru (klaver)
Köleri 1, Suure-Jaani

Suure-Jaani kultuurimaja
19.06 kl 11 “Suure-Jaani Muusikafestival”Tšellistide konkursi I voor
Ilmatari 9, Suure-Jaani

Suure-Jaani laululava
23.06 kl 17 “Eestlase Jaanilaulud”
Emta Segakoor, dirigent Toomas Kapten
Suure-Jaani

Suure-Jaani õigeusu kirik
21.06 kl 22 Kasakate ansambel “Kuban”
Suure-Jaani, Viljandimaa

Sõru sadam
20.06 kl 16 Sõru Jazz 2009
21.06 kl 15 Sõru Jazz 2009
Hiiumaa

Tallinna Raekoda
20.06 kl 18 Reval Ensemble
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Jaani kirik
20.06 kl 19 Kasakate ansambel “Kuban”
Jaani 5, Tartu

KINO

Cinamon Tartu
“Pohmakas” kl 11.00 (va K), 13.05, 15.15, 17.15 (va T), 19.30 (va T), 21.45 (va T)
“Transformerid: Langenute kättemaks”
N kl 10.30;
K–N kl 13.15, 16.15, 19.15, 22.15
“Transformerid” L kl 19.00
“Lohista mind põrgusse”
kl 13.45, 15.45, 18.00 (va T), 20.15 (va T), 22.15 (va T)
“Hannah Montana film”
kl 12.00 (va K), 14.15, 16.30 (va T),
18.45 (va T)
“Terminaator: Lunastus”
kl 14.45, 17.00 (va T,K,N), 19.15 (va T,K,N), 21.30 (va T,K,N);
K–N kl 19.45, 22.00
“Muumide ohtlik jaanipäev”
kl 11.15 (va K), 13.00, 15.00 (va K, N)
“Endiste pruutide vaimud”
kl 21.00 (va T)
“Öö muuseumis 2”
kl 11.30 (va K), 16.45 (va T, K, N)
“Inglid ja deemonid”
kl 12.15 (va K,N), 19.00 (va L, T, K, N),
22.00 (va T,K,N); K–N kl 17.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Inglid ja deemonid”
R–E kl 12.00, 14.55, 17.50, 20.50
“Coraline ja salajane uks” 3D
inglise keeles, eesti- ja venek.subtiitritega: R–E kl 11.30
“Öö muuseumis 2”
R–E kl 11.15, 13.35, 15.55, 18.20
“Viimane maja vasakul”
R–E kl 20.40
“Asjade seis”
R–E kl 18.45, 21.20
“Endiste pruutide vaimud”
R–E kl 11.45, 16.50, 19.10, 21.30
“Muumide ohtlik jaanipäev”
eesti keeles:
R–E kl 11.05, 12.55, 14.45, 16.40
“Terminaator: Lunastus”
R–E kl 11.10, 13.50, 14.10, 16.30, 19.05, 21.45
“Hannah Montana film”
R–E kl 11.35, 13.55, 16.15, 18.35, 20.55
“Pohmakas”
R–E kl 11.40, 14.20, 16.45, 19.15, 21.40
“Sisering”
R–E kl 12.15, 14.30, 17.15, 19.30, 21.50
“Shine a light - valgus peale”
R–E kl 14.00, 17.40, 20.30
“Lohista mind põrgusse”
R–E kl 12.30, 14.50, 17.05, 19.20, 21.35
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
NB! Kino on 23. Juunil suletud!
“Muumide ohtlik jaanipäev”
eesti keeles: R–E kl 15.00; K–R kl 13.00
“Terminaator: Lunastus”
R–E kl 12.30, 17.00, 19.30, 21.45
“Pohmakas”
R–E kl 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00;
K–R kl 15.00, 17.30, 19.45, 22.00
“Transformerid: langenute kättemaks” K–N kl 12.30, 15.30, 18.30, 21.30
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Terminaator: Lunastus”
R–E kl 16.00, 18.30, 21.00; L, P, T kl 13.30; K, N kl 14.00, 21.00
“Hannah Montana film”
R–T kl 14.30
“Lohista mind põrgusse”
R–E kl 16.45, 19.00, 21.15; L, P, T kl 12.15; K, N kl 16.30, 18.45
“Pohmakas” kl 14.45, 17.00, 19.15, 21.30 (v.a. T) ; L, P, T kl 12.30
“Transformerid: langenute kättemaks” K–N kl 15.15, 18.15, 21.15
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Võitlejaks sündinud”
P, N kl 17.10, 19.20;
R, L, E kl 19.20
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Endiste pruutide vaimud”
P kl 19.00; N, R kl 20.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on iga-aastasel suvepuhkusel, uksed avatakse taas 1. juulil
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino suletud 22.-24. ja 29. juunil!
“Jälle 17” kl 17.00
“X-meeste algus: Wolverine” kl 19.00
“Star Trek” kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“2 + 2 = 5” Taani-Eesti koostööprojekt, kuni 23.08
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

Ammende Villa
“Kuningriik” Epp Maria Kokamägi,
kuni 21.08
Mere pst. 7, Pärnu

ArtDepoo
“Enesepaljastamine” Eesti Kunstnike Liidu aastanäitus, kuni 04.07
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Tagasi reaalsusesse” Jaan Elken,
kuni 04.07
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Pool sajandit restaureerimist Eestis 1950–2000”, kuni 23.08
Manu Propria, kuni 28.06
Arhitektuurimuuseum esitleb mööblikollektsiooni, kuni 01.09
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Astronoomilised pildid”, kuni 01.07
“Eesti rahvarõivas sõnas ja pildis”,
kuni 29.08
“Harry Jürgensi raamatuillustratsioonid “, kuni 02.07
Tõnismägi 2, Tallinn

Galerii Aatrium
Joonistustriennaal: Manu Propria,
kuni 19.06
Harju 6, Tallinn

Haus galerii
Arno Arrak, kuni 24.07
“House-Party” Eesti Maalikunstnike Liidu näitus, kuni 20.06
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Yes or no” Liina Guiter, 25.06–06.07
“Track 01 / track 02”
Maido Juss Helen Melesk,
kuni 22.06
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Elu melu”, 17. sajandi Hollandi ja Flaami olmeteemaline kunst. kuni 30.08
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Kuidas ma kunsti piire ei laiendanud” Navitrolla, kuni 21.06
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Kunstnik katkeval avastusrajal”
Ülo Õun, kuni 01.11
“Foksal galerii tegevus 1966–1989”, kuni 20.09
“Quilting Sessions” Paul McCarthy Benjamin Weissmani joonistused,
kuni 23.08
“Läheb raskemaks”
Mindaugas Navakas, kuni 27.09
“Eduard Wiiralt. Eesti Komitee kingitus”, kuni 04.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
“Diagnoositud tagasitulek”
Benjamin Vasserman (11.06. 1949), kuni 21.06
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Pärnu Linnagalerii
“B3” kuni 28.06
Aida 4, Pärnu

Pärnu
Uue Kunsti Muuseum

“Mees ja naine” XVI rahvusvaheline aktinäitus, kuni 31.08
“Mereäärne maa” Lydia Nirk-Soosaar, maalid, kuni 01.07
“Kes lõunast tuleb, läheb põhja”
Peeter Vissak, kuni 01.07
Esplanaadi 10, Pärnu

Rannarahva Muuseum
“Seaküla Simsoni 50. sünnipäevanäitus”, kuni 31.08
Pringi küla, Viimsi vald, Harjumaa

Tallinna Linnagalerii
Eleriin Ello Marje Murusalu,
kuni 28.06
Harju 13, Tallinn

VAAL galerii
“No Wave” Kiwa kuraatorprojekt,
kuni 09.06
Tartu mnt 80d

Vabaduse Galerii
„Jõekallas annab vormi voolavale veele” Metall, objektid Nora Raba,
25.06–15.07
Herald Eelma. Graafika, kuni 24.06
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Eesti pressifotod 2008”, kuni 02.07
Anna Litvinova- Merilo joonistuste ja maalide näitus, kuni 02.07
Avatud Ateljee aastanäitus,
kuni 02.07
Liiva 13, Võru

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. June 2009, 13:25
Otsi:

Ava täpsem otsing