Taskila pole huvitatud töötamisest airBalticus

Katre Pilvinski 14. oktoober 2011, 00:00

"Jah, ma võin kinnitada, et ma pole huvitatud tööst airBalticus. Ma olen väga rahul tööga Estonian Airis ning ma olen pühendunud kohaliku lennukompanii arendamisele. Palju suurepäraseid asju on tulemas - uus strateegia ja tooted ning ma tahan neist osa saada," lükkas Taskila ümber spekulatsioonid, et temast võib saada uus airBalticu juht.

Läti lennufirma otsib uut juhti, kolme võimaliku kandidaadi seas nimetab Kauppalehti ka Taskilat, kes töötas varem airBalticu äriala juhina. Samas möönab leht, et Taskila huvi airBalticut juhtida võib olla tagasihoidlik just Estonian Airis vastu võetud väljakutse pärast.

"Ma ei saa lennufirma juhi otsimist kommenteerida, sest see on airBalticu omanike otsustada. Soome on meile oluline turg ja nii on üsna loomulik, et otsime uut juhti ka sealt," kommenteeris airBalticu kommunikatsioonijuht Janis Vanags Kauppalehtile.

Taskila ütles, et asi pole rahas ja airBaltic teda üle ei saaks osta, kuna ta on pühendunud tööle Eestis. "Eestisse tulemiseks ja minu pere siia kolimiseks olid väga head põhjused - miks ma peaksin seda otsust nüüd muutma?" lausus ta.

Estonian Airi nõukogu esimees Joakim Helenius ütles, et Taskila võttis temaga ühendust ja kinnitas, et tal pole airBalticuga sel teemal läbirääkimisi olnud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 19:04
Otsi:

Ava täpsem otsing