Kaisa Gabral • 16. november 2011 kell 10:31

Kubits: sulid on tagasi

Paljud sulid on tagasi. Kes teisel, kes kolmandal ringil, märkis suhtekorraldushai Meelis Kubits intervjuus Äripäevale, vihjates avalikkuse lühikesele mälule.

Äripäeva lugeja palus Meelis Kubitsal loetleda kolm viga, mida ei tohiks ettevõte kindlasti teha, kui ta ei taha rikkuda oma mainet avalikkuse silmis jäädavalt.

"Väga hea küsimus, mõtlesin pikalt," vastas Kubits küsimuse peale ja lisas: "Börsifirmadega on asi lihtne - valetamine, info varjamine või selle ilustamine. Muude subjektide puhul on aga maine küsimus oluliselt keerulisem. Ei ole siin midagi jäädavat. Inimese mälu on ikkagi väga lühike. Paljud sulid on tagasi. Kes teisel, kes kolmandal ringil," seletas Kubits.

Suhtekorraldusfirma omaniku sõnul on meedias ärapanemist ja kurjust oluliselt vähem, kui arvatakse " Muidugi algab kõik inimesest endast. Kui tegu on ikkagi jälk, ega kommunikatsiooniga saa seda oluliselt muuta. Me keegi ei kujuta ette pealkirja, "Näe, kus varastas, aga elegantselt". Suurim häda on minu meelest tänaseks päevaks see, et kui tekib mingi tõsine faktiviga või valearvamus, siis seda enam online avarustest ei püüa," vastas Kubits küsimusele, kas meedia teeb Eestis edukatele inimestele liiga ja kas osad inimesed on andnud ka enda poolt korraliku panuse, et neist väga positiivselt enam ei arvata.

Loe täispikka intervjuud SIIT

 

 

Hetkel kuum