Jim Rogers: unustage USA aktsiad!

Romet Kreek 13. mai 2014, 16:27

Investeerimisguru Jim Rogers soovitab investoreil unustada USA aktsiaturud. Tema ostab Hiina ja Vene aktsiaid, vahendab DailyTicker.

Optimism Hiina kapitalituru reformi teemal kaalub üle mistahes investorite Ukraina provintside iseseisvusreferendumite mure.

Tooraineisse varakult investeerinud Jim Rogers, kes on ümber maailma sõites ka Eestit külastanud, elab Singapuris ja on üks häälekamaid Hiina pikaajalisest kasvuväljavaatest kõneleja.

Ta ütles, et ostis väikest viisi esimest korda pärast 2008. aastat tänavu Hiina aktsiaid, sealhulgas ka finantssektori omi, kuna valitsus tahab avada rohkem majandust välisilmale, sh selles valdkonnas.

Palju ta Hiina aktsiaid ei osta, kuna sellel maal on suur võlaprobleem. "See paneb mind kõvasti muretsema," ütles ta. Samuti on Rogers mures Hiina varipanganduse pärast.

Investeerimisguru ütles, et ostis Krimmi kriisi ajal Vene aktsiaid ja tahab neid juurde osta. "Peaksite ostma, kui veri voolab tänavatel," ütles ta. "Piltikult öeldes on Venemaal veri tänavatel."

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
31. July 2014, 11:39
Otsi:

Ava täpsem otsing