Linnamäe firma Soome TOPis

Indrek Kald 10. juuni 2014, 10:11

Soome ärilehe Kauppalehti reastatud saja kõige kiiremini kasvava Soome ettevõtte sekka aastail 2010–13 jõudis ka Margus Linnamäe Magnum Medical Finland.

Eesti ravimiäri valitseja Soome ettevõte saavutas TOPis 66. koha, olles seejuures ravimimüüjatest tabelis esimene.

Magnum Medical Finland OY juhataja Lauri Varandi sõnul oli meeldiv üllatus leida end Soome kõige kiiremini kasvavate ettevõtete seast. "Meie kliendid on haiglad ja apteegid üle kogu Soome. Oleme neile koostöö eest äärmiselt tänulikud ning anname endast parima, et eesootavad aastad oleksid vähemalt sama edukad," sõnas ta pressiteates.

"Meie tegevuse nurgakivid on paindlik kliendikeskne teenus, täpsus ja kiirus ning ettevõtte pidev arendamine – nagu näha, see tagab ka konkurentsivõime. Mõistagi on meie edul ka suur osa meditsiinivaldkonna tootjatel, kes on meid usaldanud ning tänu kellele on meie teenusplatvormiga liitunud ka üha uusi partnereid," lisas Varandi.

Ravimite hulgimüügiga tegeleva Magnum Medical Finlandi keskmine kasvumäär on viimase kolme aasta jooksul olnud 81%. Kauppalehti tabelisse jõudmiseks pidi ettevõte olema tegutsenud vähemalt neli aastat, käive olema 2013. aastal suurem kui 2012. aastal ning vähemalt kahekordne võrreldes 2010. aastaga.

Magnum Medical Finland OY on Margus Linnamäe suurosalusega Eesti ravimikontserni AS Magnum tütarettevõte, mis asutati 2004. aastal. Lisaks ravimitele müüb ettevõte ka meditsiiniseadmeid, -tarvikuid ja toidulisandeid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
11. June 2014, 14:36
Otsi:

Ava täpsem otsing