Äripäev • 29. detsember 2015 kell 5:45

Äripäeva parimad fotod: uute alguste aasta

Nordic Aviationi peatselt väljuv lennuk päev pärast Estonian Airi lõppu Tallinna Lennujaamas.  Foto: Andres Haabu

Detsembri alguses valis viieliikmeline žürii välja selle aasta parimad uudis- olemus- ja portreefotod ning ohoo-preemia. Samuti järjestati tänavused silmapaistvamad videod.

Žüriisse kuulusid Postimehe foto- ja videoreporter Liis Treimann, Postimehe foto- ja videotoimetuse juht Erik Prozes (osales video žüriis), Ekspress Meedia foto- ja videoreporter Rauno Volmar, Äripäeva loovjuht Veiko Tõkman ning Äripäeva peatoimetaja asetäitja Aivar Hundimägi.

Video kategooria

I koht: Ümbrikupalkade maksja pages vaikides 

Tallinki kruiisilaevadel pakkus aastaid turistide pildistamise teenust seltskond, kes maksis oma töötajatele ümbrikupalka, pettis riiki ja koostööpartnerit Tallinkit.

Autorid: Marta Jaakson, Piret Reiljan, Andras Kralla, Ave Lepik

 

II koht: Vanataat kaaperdas korteriühistu

Äripäev süvenes Lasnamäe 180 korteriga maja ühistus tekkinud lahingusse- ilmnes, et piisab ühest kiuslikust inimesest, et halvata ühistu juhtimine.

Autorid: Alyona Stadnik, Piret Reiljan, Andres Haabu

 

III koht: Eksperiment paljastas kahtlase andmeäri

Salajase eksperimendiga paljastasime andmemüüja, kes pakub müügiks sadu tuhandeid eraisikute ja ettevõtete kontakte, mis tema väitel pärinevad Elisast, K-Rautast ning erinevatest veebipoodidest.

Autorid: Katariina Krjutškova, Aivar Hundimägi, Andres Haabu

Uudisfoto kategooria I koht: Nordic Aviationi peatselt väljuv lennuk päev pärast Estonian Airi lõppu Tallinna Lennujaamas.  Foto: Andres Haabu
Hetkel kuum