Tallinna Kaubamaja juhatuse esimees Raul Puusepp (pildil keskel) andis koos teiste ärisuundade juhtidega ülevaate, mis seisus ettevõte on ja millist potentsiaali nähakse. Pildil paremal nõukogu esimees Jüri Käo, vasakul õigusdirektor Helen Tulve.
Foto: Andras Kralla
Investor Toomase Investeerimisklubi liikmed käisid külas Tallinna Kaubamajal ehk TKM Grupil. Üritust saab järele vaadata Äripäeva veebist.
Automaksu pole veel vastugi võetud, kui juba on Tallinna Kaubamaja Grupi, uue nimega TKM Grupi juht Raul Puusepp veendunud, et suurt mõju see autonõudlusele ei oma.
Täna, 18. märtsil toimunud Tallinna Kaubamaja Grupi aktsionäride korralisel üldkoosolekul otsustati dividendideks maksta 0,72 eurot aktsia kohta ehk kokku 29,3 miljonit eurot ning uueks ärinimeks kinnitati TKM Grupp.
Enamik ettevõtteid väidab, et nad on usaldusväärsed. Aga kes seda kinnitab? Alates 2025. aastast ei pea selle eest muretsema ainult ettevõte ise – nüüd kinnitab seda ka Äripäev.