Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Tööstur: me ei peaks Venemaa kritiseerimisel olema kõige esimesed ja kõige valjemad
Suurettevõtja Enn Veskimägi rääkis Äripäeva raadio kolmapäevases hommikuprogrammis ümberkorraldustest ja kasutamata võimalustest, millele peaks uus valitsus tähelepanu pöörama.
Eesti põllumajandus seisab olukorras, kus väetiste kasutamine väheneb juba mitmendat aastat järjest, kuid samal ajal kasvab surve saagikusele ja tootmise efektiivsusele. Põllumehed peavad toime tulema nii madalate vilja hindade, kallinenud sisendite kui ka geopoliitiliste mõjudega, mis ulatuvad otse väetiseturu südamesse.