Gert Tiivas leiab, et head asjad juhtuvad siis, kui tegutseda väljaspool mugavustsooni.
Foto: Tanel Meos
“Ausalt lõpuni veel aru ei saa, kuhu sattusin. Ja ülipõnev on,” märgib ta töötukassa juhtimise esimeste kuude kohta. “Sõber on küsinud, miks ma valin selliseid hulle olukordi või väljakutseid. Ega ma olegi valinud, lihtsalt kuidagi sattusin sinna.”
Noorte ebakindlus näost näkku suhtlemisel takistab neil tööle saamast. Neid aitaksid juba lihtsad baasoskused, mille omandamiseks tuleb vaid harjutada ning noori selles toetada, kirjutavad avaliku esinemise koolitajad Hardi Kinnas ja Mart Koldits.
"Eesti majandus on läbimas transformatsiooni," ütleb Rahvusvahelise Valuutafondi (IMF) Eesti delegatsiooni juht Vincenzo Guzzo ja 4. märtsil toimuva majanduskonverentsi "Tuulelohe lend 2026" esineja.
Ajal, mil globaalne tehisintellekti areng keskendub peamiselt suurtele keeltele, tegutseb Baltikumis ettevõte, kelle fookus on vastupidine – tagada, et ka väikese kõnelejaskonnaga keeled oleksid digiajastul nähtavad, kvaliteetselt kasutatavad ning konkurentsivõimelised.