Chargest pakub nutikaid laadimislahendusi hübriid- ja elektriautodele

Foto: CHARGEST OÜ

Hübriid- ja elektriautod on loodussäästlikud ja eestlased on neid järjest rohkem omaks võtnud. Chargesti pakutavad nutikad laadimislahendused teevad kodus või kontoris elektrisõiduki laadimise odavamaks, mugavamaks ja kiiremaks.

Laadimismugavus on kriitilise tähtsusega

Ligipääs laadimisjaamale on elektriauto omamise puhul kriitilise tähtsusega. Paljud elektriauto omanikud eelistavad avaliku laadimispunkti asemel laadida oma sõidukit kodus või kontoris, sest see on logistiliselt mugavam. Valitsus on kinnitanud eelnõu, mille kohaselt 2021. aastast lisanduvad elektriautode laadimistaristut reguleerivad seadusandlikud nõuded uusarendustele ja suuremahulistele renoveerimistele, mis on kinnisvaraarendajate jaoks küll väljakutse, kuid sealsetele elanikele väga mugav lisaväärtus.

“Chargesti eesmärk on teha laadimisjaamad kättesaadavaks kõigile huvilistele ja seda väga kliendisõbralikult ja lihtsalt. Meil on olemas projektijuhtimise kogemus ja vastav kvalifikatsioon paigaldamisele. Pakume alati kõigile laadijatele ka paigaldust ning kasutajatuge,” ütleb Chargesti esindaja Hugo-Henrik Tikas. “Chargestist laadimisjaama ostes teeme vajadusel elektriprojekti ja teostame paigalduse, seda nii era- kui ka äriklientidele.”

Kodune laadimisjaam on kõige mõistlikum

Elektriautoga sõitmine on loodussäästlikum kui bensiinkütusega auto ja lisaks on selle ülalpidamine ka soodsam. Inimesele, kes omab isiklikku elektriautot, on kõige mõistlikum ja taskukohasem viis sõidukit laadida just kodus. “Tavapäraselt piisab kodukasutuseks laadijast võimsusega 7.2kW, mis laeb tänapäevase sõiduki täis keskmiselt 8 tunniga,” soovitab Tikas.

Kvaliteetse laadimisjaama saab soetada taskukohase hinnaga. Kodukasutamiseks sobivate laadijate hinnad algavad Chargestis 245 eurost koos käibemaksuga. Laadijate ühendamine võrku on lihtne ja paigaldus toimub ühe päevaga.

Aitame leida õige terviklahenduse nii koju kui kontorisse

Chargest nõustab laadija ostmisel kliente ja aitab analüüsida, milline laadija kõige paremini sobib. “Me hindame head klienditeenindust ja tahame, et igaüks leiaks enda sõiduharjumustele vastava laadija. Mõistame, et laadimisjaamade tehniline info võib olla spetsiifiline paljude jaoks ja on raske selle põhjal otsust teha. Me oleme alati meelsasti valmis klienti nõustama, et klient saaks teha parima valiku pakutavate laadimislahenduste vahel ” ütleb Tikas. Elektriprojekti valmistamise ja laadimisjaama paigalduse lihtsustamiseks tulevad Chargesti esindajad kliendile koju või kontorisse, et konkreetses asukohas detaile arutada, sest nii saab anda kõige täpsema hinnagu.

“Äriettevõtetele sobib oma sõidukipargi laadimiseks CityCharge V2 või CityCharge V2 Mini laadija, mis on võimsam ja võimaldab ühte laadimisjaama ühendada kaks autot,” ütleb Tikas. “Lisaväärtusena pakume ka laadimisjaamade regulaarselt hooldust.”

Lisaks laadimisjaamadele leiab Chargesti pidevalt laieneva tootevalikuga e-poest kõik vajalikud lisatarvikud elektrisõidukile - laadimiskaablid, adapterid, üleminekud ning kaasaskantavad laadijad. Chargesti meeskonnal on olemas teadmised ja oskused, mis võimaldavad pakkuda oma klientidele terviklahendust ja seda sageli soodsama hinnaga kui konkurendid. Oluline lisateenus on 24/7 kasutajatugi. “Meie jaoks on oluline pikaajaline kliendisuhe ja kvaliteetne teenindus. Tagame oma klinetidele kindlustunde – kõik mured saavad kiirelt ja asjakohaselt lahendatud.

Tee elektrisõiduki laadimine enda jaoks mugavaks!

Kõik Chargesti poolt pakutavad laadimisjaamad on jaanuari lõpuni -10% soodsamad. Küsi pakkumist [email protected] või külasta kodulehte aadressil www.chargest.eu.

Hetkel kuum