Huvitav on lepingust leida, et mõlemad lepingupooled otsivad ka Tallinna Meditsiinikooli õppejõududele praktiseerimisvõimalusi Norra haiglates. Kogu lepingu kohta on lubatud, et vajaduse korral võib see laieneda töötamiseks ka teistes Lääne-Euroopa riikides.
Finn Radmann kinnitas eile õdede ees esinedes, et tal puuduvad lepingud Norra haiglatega. Ta ei suutnud konkreetselt ja üheselt vastata küsimusele, kes ja kuidas korraldab Norras õdede majutuse, organiseerib neile lubatud odavad lennupiletid või soodsad lepingud kohaliku telefonioperaatoriga.
Keeleõppe jaoks lubatud raamatuid ja CD-ROMe on nii vähe, et intensiivne keeleõpe lükkub Radmanni arvates veebruari. Samas on 640tunnine keelekursus õdedele sunduslik, sest keeleeksamil läbipõrumine tähendab õele kohustust kogu koolitus Tallinna Meditsiinikoolile kinni maksta. Summa võib esialgse lepinguprojekti järgi ulatuda kuni 24 000 kroonini.
Muutunud on õppeaeg: enne 1995. aastat lõpetanud peavad kursustel osalema mitte pool aastat, vaid üheksa kuud.
Esimest korda ütles Norra ärimees ise välja, et tal puudub Norra-poolne tunnistus selle kohta, et meie meditsiiniõdede kutsetunnistused oleks ka sealpool heaks kiidetud. Kokkuvõttes tõi Radmanni Eestisse saabumine kaasa rohkem küsimusi, kui andis vastuseid, meditsiiniõdede seas levib ebakindlus.
Eelmise aasta augustis tõrjus Finn Radmann Norra ajakirjanduses ilmunud süüdistusi selle kohta, et meditsiiniõdede projekt on võrreldav inimestega kauplemisega. ?Me teeme koostööd nende riikide ametivõimudega, kust õdesid toome,? vastas Radmann.
Norra haiglatelt küsitud hinda 75 000 Norra krooni ehk 135 000 Eesti krooni inimese pealt peab Radmann odavaks. Ainuüksi Eesti õdede pealt teeniks Radmann ligi 8,6 miljonit Eesti krooni.