Katrin Rohtla • 7. detsember 2001 kell 14:57

Katrin Rasmann lahkub Reval Hotelligrupist

Reval Hotelligrupi nõukogu on kutsunud finantsdirektor Katrin Rasmanni tagasi ettevõtte juhatusest alates esmaspäevast 10. detsembrist 2001.

'Viimase aasta jooksul on Reval Hotelligrupp teinud läbi olulisi muudatusi,' rääkis Reval Hotelligrupi tegevdirektor Feliks Mägus. 'Katrin Rasmann on andnud ettevõtte arengusse märkimisväärse panuse, mida hindame kõrgelt. Muudatused Reval Hotelligrupi personalis on aga otseselt tulenenud ettevõtte muutunud tegevusstrateegiast, mille tulemusena ettevõtte finantseerimist hakkab edaspidi korraldama kontserni peakontor Oslos.'

Katrin Rasmann on töötanud Reval Hotelligrupi finantsdirektorina alates 1997. aastast. Varem on Rasmann töötanud audiitorfirmas KPMG Estonia audiitorina.

Reval Hotelligrupp on Baltikumi üks suuremaid hotellifirmasid. Selle keskmeks on 1980. aastal valminud hotell Olümpia, millest kasvas välja juhtimisfirma Reval Hotelligrupp.

Ettevõtte tuumikaktsionär on alates 2000. aastast Skandinaavia ja Balti riikide juhtiva kinnisvaraarendusfirma Linstow AS tütarfirma Linstow International AS.

Peale grupi omanduses oleva Olümpia on hotelligrupp kaubamärgi Reval Hotels all veel kolme Tallinnas asuva hotelli operaator. Mais avati Riias opereeritav Reval Hotel Latvija, Vilniuses on alustatud renoveerimistöid Reval Hotel Lietuva avamiseks 2003. aastal.

Hetkel kuum