19. märts 2002 kell 10:27

Arco Vara hakkab Saaremaal kindlustust müüma

Arco Vara sõlmis Salva Kindlustusega koostöölepingu, mille järgi hakkab kinnisvarabüroo esmakordselt Saaremaal ka varakindlustust müüma.

Arco Vara Saare Büroo juhataja Priit Kuuse sõnul on nüüd nii eraisikutest klientidel kui ettevõtetel, kes on ostnud korteri, maja või büroopinna , tellinud panga jaoks hindamisakti laenu tagatiseks pandava kinnisvara kohta, võimalus sõlmida kinnisvarabüroos ka varakindlustuse leping. 'Klient ei pea enam mööda linna jooksma, vaid saab kõik oma asjatoimetused ühes kohas ära teha,' märkis Kuusk.

Viimase poole aasta jooksul on Salva Kindlustuse kogutud preemiate maht Saaremaal kolmekordistunud. Üleriiklikult kasvas Salva Kindlustuse preemiamaht võrreldes ülemöödunud aastaga 40 protsenti. Üldine turukasv Eestis jäi 15 protsendi juurde.

1993. aastal tegevust alustanud Salva Kindlustus annab tööd enam kui 70 inimesele Tallinna, Tartu, Pärnu, Kuressaare, Rakvere, Viljandi, Jõhvi, Haapsalu, Paide ja Järvamaa esindustes. Arco Vara on vanim kinnisvarabüroo Saaremaal, mis alustas tegevust juba 1992. aastal.

Hetkel kuum