Ülevaade tänastest ajalehtedest

29. oktoober 2004, 08:24

Eesti Päevaleht:

Politsei ja allilm otsivad kümnendat päeva kadunud kinnisvaraärimeest Erko Rohtmaad. Tema kadumist seostatakse nii Riias pooleli oleva kümneid miljoneid maksva kinnisvaraprojekti kui ka isikliku eluga.

Dio Oil ehitab Lasnamäe kanalisse tulevasele trammiteele statsionaarset bensiinijaama. Bensiinijaam valmib kanali kahe sõidusuuna vahelisele alale, sinna kus kõige varem juba viie aasta pärast peaks sõitma tramm.

Alates selle nädala algusest jagatakse Pärnu ATP kohalike liinide bussides tasuta helkureid, kuna bussipark ühines maanteeameti kampaaniaga ?Julge kanda helkurit?.

Tallinna linnavalitsus otsustas kolmapäeval kehtestada Coca-Cola Plaza, Ahtri ja Hobujaama tänava vahele jääva Rotermanni kvartali detailplaneeringu, mille kohaselt rajatakse sinna ärihooned, korterelamud, maa-alused parklad, linnapark ja jalakäijate tänavad.

Postimees:

Õlle- ja limonaaditootjad ning kaupmehed taotlevad pandisüsteemi rakendamise kevadesse lükkamist, sest tuleva aasta alguseks ei jõuta uudset taarakogumise süsteemi veel käivitada.

Eesti suurim kaugliinide bussifirma Sebe kergitab esmaspäevast kõigil liinidel piletihindu viie krooni võrra, hinnatõusu kavandab ka Edelaraudtee, mis praegu pakub bussifirmadest odavamat sõitu.

Finantsinspektsioon nõuab, et kindlustusseltsid selgitaksid kliendile põhjalikumalt lepingutingimusi. Inspektsiooni hinnangul vajab elukindlustuslepingu sõlmija detailset informatsiooni lepingu tingimuste kohta, et vältida hilisemaid arusaamatusi.

Tallinna Kesklinna halduskogu otsustas keelata käsitööturu, kioskite ja autoparkla tegevuse Viru väljakul Mere puiestee ääres, kuna tegu on elamumaaga. Maa omanik Andres Sõnajalg väidab, et see keeld on ebaseaduslik.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing