Tele2 langetab hinda

29. november 2004, 15:37

Tele2 langetab mobiilside teenuspakettide Dynamo ja Seenior kõnehindu.

Alates 1.detsembrist maksab Eesti-sisene kõneminut teenuspakettides Dynamo ja Seenior ööpäevaringselt kõikidesse võrkudesse 2.40 krooni.

Tele2 turundus- ja müügidirektor Kristjan Seema sõnul muutub mobiilside aasta aastalt soodsamaks ning ettevõtte efektiivne toimimine loob eelduse ka tulevikus olla hinnaliider.

Teenuspakett Seenior on kuutasuta ning kõik Seenior paketi kasutajad saavad omavahel endiselt rääkida ööpäevaringselt hinnaga 1.50 kr/min.

Teenuspaket Dynamo kasutajad saavad Pereliini teenuse abil oma pereliikmetega rääkida ööpäevaringselt hinnaga 1.50 kr/min.

Tele2 Eesti AS kuulub üleeuroopalisse Tele2 telekommunikatsiooniettevõtete kontserni, mis pakub teenuseid enam kui 26 miljonile inimesele 24 riigis. Tele2 kontsern osutab Eestis mobiiltelefoni-, telefoni- ja internetiteenuseid ning tarkvara arendust Trigger Software OÜ teostusel.

Hiljuti tuli turule end säästuoperaatoriks nimetav Diil, mille näol tegemist EMT eraldiseisva äriüksusega. Selle peale teatas Tele2, et vaatab ka oma hinnad üle.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing