Urmas Uustali: kaalun kohtuotsuse edasikaebamist

23. oktoober 2006, 15:39

19. oktoobril otsustas Harju maakohus mitte
rahuldada Regati Valduse OÜ esindaja Urmas Uustali kaebust, mis taotles ASi
Tallinna Olümpiapurjespordikeskus nõukogu möödunud aastal tehtud Pirita TOP-i
müügiotsuse tühistamist.

Prita TOPi nõukogu liige Urmas Uustali, aga kinnitab endiselt, et temani info nõukogu koosoleku toimumisest ei jõudnud ning hetkel ta ei välista võimalust, et kaebab kohtuotsuse edasi.

"Peale kohtuotsuse väljakuulutamist on 30 päeva aega selle edasikaebamiseks. Hetkel ma veel ei tea, kas kaeban otsuse edasi. Enne seda ei saa keegi midagi kindlat öelda," lisas Uustali pettunud häälel, kuid ei välistanud ka võimalust, et ta seda teeb.
"Info ei jõudnud minuni. See, et TOPi nõukogu liikmed leidsid itimehe, kes tõestas, et kirjad jõudsid kohale, see on absurdne. Alati on juhtumeid, kus kirjad ei jõua kohale ja antud juhul info koosolekust minuni ei jõudnud," kommenteeris Uustali.

Tema sõnul näeb praegune äriseadustik ette, et kui e-kiri on välja saadetud, siis peab kirja saatnud inimene saama kinnituseks ka vastuse, et kindel olla, et inimene on selle meili kätte saanud.
Nõukogu koosolekul, mis toimus enne nõukogu hääletust, öeldi Uustali sõnul väga krõbedate sõnadega, et kõigil pole mõtet hääletusele tulla." Kui te vaatate ka seda, et esialgse müügitehingu vormistama pidanud notar hüppas alt ära, ning tehingu osapooled pidid uue notari leida, siis võite isegi aimata, mis seal konkreetselt toimub," vihjas Uustali TOPi müügitehinguga seotud hämaratele skeemidele.

Ajakirjandusest läbi käinud info põhjal oli müügitehingu väärtuseks ligikaudu 300 miljonit krooni.

TOP Spa Kinnisvara 49% omanikuks on kinnisvarafond Explorer Property Fund Baltic States, mille investeeringuid haldab võrdsetes osades Baltikumi suurimale kinnisvaraettevõttele Arco Vara ning Ida-Euroopa juhtiv varavalitsemisettevõttele East Capitalile kuuluv Arco Varavalitsemise AS.
33% TOP Spa Kinnisvara aktsiatest kuulub AS-ile Infortar ning 18% AS-ile Heal, kelle tütarettevõte Delegatsioon on juba aastaid olnud Pirita TOP-Spa operaatoriks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
23. October 2006, 15:39
Otsi:

Ava täpsem otsing