Tarmo Noot nõuab Hillar Tederilt 11 mln

Gert D. Hankewitz 22. jaanuar 2007, 00:00

Eelmise nädala neljapäeval oleks Harju maakohtu Kentmanni tänava kohtusaalis Tallinnas pidanud arutusele tulema endise Hyundaide müüja Satex-Auto juhi Tarmo Noodi ning Hillar Tederi osalusega Reval Auto vaheline kohtuasi, kus Noot nõuab Audide müüjalt 11 miljonit krooni.

Kuna Noot saatis juba teist korda kohtusse arstitõendi haigestumise kohta, lükati istung jällegi edasi.

Kuigi tegemist on summaga, mis on kolm korda suurem kui Reval Auto 2005. aasta kasum, ei soovinud firma juhtkond asja kommenteerida. Samuti ei õnnestunud pikemaks jutuajamiseks tabada Nooti, kes kaks esimest kõnet halba levi vabanduseks tuues ära katkestas.

"Neid asju Noodiga on palju olnud. Oleme temaga riigikohtuni välja läinud," sõnas vaid Reval Auto omanikfirma Ühendatud Kapitali juhataja Paavo Truu.

Seda, et jalge all pole esimene kohtutee Noodiga, rääkis ka Ühendatud Kapitali aktsionär Hillar Teder, kes tunneb Nooti ajast, mil too 1999. aastal perspektiivika Satex-Autoga pankrotti läks. "On igasuguseid haigeid inimesi ja pole minu asi kommenteerida igasuguseid haigusi," ütles ta Noodi kohta, kes on tuntud pankrotimeistrina varem kaks korda tsiviilkohtus karistada saanud ja tingimisi vangi mõistetud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing