Eleri Lopp • 4. juuli 2007 kell 11:27

Kuupäev 07.07.07 on ummistanud pulmakorraldajate töögraafikud

Kuupäev 07.07.07 toob palju tööd pulmakorraldajatele, siiski saadakse hakkama ilma lisatööjõuta.

Pulmakorraldaja Jaak Madismäe tunnistas, et temal on töögraafik on samasugune nagu tavaliselt. Kuigi juuli ja august on ammu broneeritud, ei näe ta pulmade korraldamises seoses tiheda töögraafikuga probleeme.

Valge Maja OÜst, mis tegeleb ürituste korraldamisega, sõnas Kalle Kõiv, et pakkumisi pulmade korraldamiseks oli väga palju, kuid nemad valisid välja ühe pulma ning ei planeeri võtta lisakoormust.

„Ma valetaksin, kui ütleksin, et pole probleeme tekkinud, ” ütles Jaak Linnas Grantor OÜst, mis tegeleb pulmade korraldamisega. Samuti lisas ta, et broneeringuid pulmade korraldamiseks hakati tegema juba veebruaris. Päev 07.07.07 ei tulnud neile üllatusena.

Peoteenuseid pakkuva Anilille pulmakorraldaja Kristin Kalju sõnul pole neil seoses maagilise kuupäevaga probleeme tekkinud, kõik noorpaaride tekkida võivad probleemid lahendatakse.

7.juulil soovib Eestis abielluda umbes 1000 noorpaari. Praegu abiellub igal aastal keskmiselt 8000 paari. Eelmisel aastal abiellus Eestis 6972 ja kooselu lahutas 3104 paari.

Hetkel kuum