LHV alustas investeerimiskooliga

Triin Rebane 12. oktoober 2007, 00:00

LHV müügijuhi Kristel Treieri sõnul on Investeerimiskool mõeldud neile, kes soovivad end kiirelt kurssi viia väärtpaberimaailma, selle riskide, ohtude ning võimalustega. "Paistab, et investeerimine on sel aastal trend," lisas ta.

Investeerimishuvi tõusust annab märku seminaril osalejate kiire kasv. "Juba esimesel seminaril olime hädas klassiruumide mahutavusega," selgitas Treier ning tõdes, et kaalumisel on lisaseminaride korraldamine.

Edukalt läheb ka Tark Investor OÜ korraldatavatel seminaridel, millega sügisel jõudsalt alustati.

Infot ja nõu jagatakse nii algajatele kui ka edasijõudnutele oktoobris, novembris ja detsembris toimuvatel arvukatel üritustel.

LHV Investeerimiskool koosneb kuuest Tallinnas peetavast seminarist, mille raames jagatakse huvilistele baasteadmisi investeerimisest - mis see on ning miks ja kuhu tasub investeerida.

Seminarideblokk jätkub kevadel, mil keskendutakse omandatud investeerimisalaste teadmiste arendamisele ja uuendamisele. Seminaride lõpus jagatakse osalejatele teadliku investori diplom.

Tarkinvestor.ee kodulehel olev investeerimiskool jagab huvilistele veebipõhiselt sarnast infot. Tarkuseteri leiab portaalist investeerimis- ja kauplemisideede, aktsiaportfellide ja palju muu kohta.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 17:06
    Otsi:

    Ava täpsem otsing