Tullio Liblik elavdab oma korterite müüki neid välja üürides

Annika Matson 11. veebruar 2008, 08:28

Pärnu ja Kuressaare koduostjatel
on uus võimalus: üüriraha korteri sissemakseks

Saaremaa ärimehe Tullio Libliku firma Saarte Investeering ning A A Kinnisvara annavad Pärnus Hirvepargi ja Kuressaares Merikotka elamurajoonis uued korterid soovijatele üürile.
Tegu on firma andmetel uudse lahendusega klientidele, kellel puudub hetkel võimalus pangast kodu ostmiseks laenu saada. Soovija saab väljavalitud korteri esialgu kuni aastaks üürida ja ostutehingu vormistamisel arvestatakse kogu tasutud üüriraha omafinantseeringu hulka. Pakkumine kehtib 15. veebruarist märtsi lõpuni, kortereid pakutakse firma teatel piiratud koguses.

„Esialgne üürimise võimalus on suunatud eelkõige inimestele, kes on alles tööturule sisenenud, äsja töökohta vahetanud või lapsepuhkuselt tagasi tööle läinud ega ole seetõttu panga jaoks veel laenukõlbulikud. See pakkumine loob võimaluse elada oma kodus juba täna, kuigi pangalaenu korteri ostuks saaks ostja alles poole aasta pärast,“ ütles Liblik teates.

Müügi tingimused kampaania perioodil:
- - Klient maksab arendajale esimese sissemakse, mis jääb korteri väljaostmise korral ettemaksuks ning korteri mitte väljaostmise korral nn remondirahaks.
- - Igakuiselt maksab klient arendajale üüri, mis korteri väljaostmise puhul jääb ettemaksuks ning korteri mitte väljaostmise puhul jääb lihtsaks üürimakseks.
- - Üüriperioodi pikkus on kuni üks aasta, pikendamise õigusega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
11. February 2008, 14:53
Otsi:

Ava täpsem otsing