Magdaleena polikliinikus põles

13. veebruar 2008, 12:28

Tallinnas Magdaleena polikliinikus
oli täna tulekahju, kohal oli 6 tuletõrjeautot.

"Magdaleena haigla esimesel korrusel oli tulekahju, põles esimese korruse tualettruumis laealune. Kuna koridor oli suitsu täis, toimetati inimesed majast välja. Hetkel käib koridoride ventileerimine," kommenteeris Põhja-Eesti päästekeskuse pressiesindaja Marek Simulman.

Tulekahju põhjus on veel selgitamisel. "Kuna tegemist oli kõrgema riskiga objektiga, siis oli kohal 6 tuletõrjeautot, kiirabiautod, politsei," lisas pressiesindaja.

Tuletõrje sai väljakutse täna kell 12.06.

Ida-Tallinna Keskhaigla teatas kella ühe ajal, et tegemist oli väikese tulekahjuga, mis on nüüd likvideeritud. Kannatanuid ei ole, patsiendid evakueeriti polikliinikust. Tulekahju tõttu häirus töö Ida-Tallinna Keskhaigla kõnekeskuse telefonil 1900. Praeguseks on kõnekeskuse töö taastatud.

Ida-Tallinna Keskhaiga Magdaleena polikliinikus täna ambulatoorset vastuvõttu ei toimu, haigla klienditeenindus võtab kõikide vastuvõtule pöördunutega ühendust.

Tallinnas Magdaleena polikliinikus puhkenud tulekahju tõttu evakueeriti üle saja hoones viibinud inimese, viga keegi ei saanud.

Sündmuskohale saadeti neli päästemeeskonda ja eritehnika. Päästjate kohale jõudes põlesid polikliiniku esimesel korrusel asuvas ruumis koristaja töövahendid ja olmekemikaalid. Kuna polikliiniku koridorid olid täitunud põlengust leviva mürgise suitsuga, evakueerisid päästjad hoonest üle saja inimese.


Tulekahju tekkepõhjus on selgitamisel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
13. February 2008, 16:29
Otsi:

Ava täpsem otsing