Haigla loodab koondamistest spaades kasu lõigata

06. november 2008, 09:02

Kuressaare haigla loodab kohalikes spaades
toimuvate koondamiste tõttu saada leevendust oma tööjõuprobleemidele.

Meie Maa andmeil puudutab kollektiivne koondamine enam kui paarikümmet inimest Saaremaa Spa Hotellide Saaremaa Valss, Meri ja Rüütli toitlustus- ja raviosakonna töötajatest.

Aastaid rikkalikke kaasaegseid ravi- ja majutusvõimalusi pakkunud Saaremaa Spa Hotellide raviosakonna juhataja Ivar Vipp möönis, et töötajate koondamine käib praegu üldise majandusseisuga kaasa ja ettevõte seda ei varja. «Koondamine tuleb lähtuvalt sellest, et klientide arvu vähenemise tõttu oma tööd optimeerida,» selgitas Vipp ja lisas, et see ei tähenda ettevõtte teenuste hulga vähenemist.

Vipi sõnul on lisaks kaalumisel, kas ja milline Saaremaa Spa Hotellidest sulgeb jaanuariks–veebruariks uksed. Vaatame novembri jooksul, milliseks broneeringud jaanuaris ja veebruaris kujunevad,” nentis Vipp ning lisas, et tegelikult on aasta esimesed kuud alati Kuressaares spaa hotellides olnud mitte kõige parema täituvusega.

Kuressaare haigla juhatuse esimehe Viktor Sarapuu andmeil jääb praegu puuduolevate inimeste arv haiglas kümne ringi. Haigla kodulehe andmeil otsib raviasutus oma meeskonda hooldajat hooldekodusse, põetajaid ja elektrikku.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2008, 09:09
Otsi:

Ava täpsem otsing