Olympic sunnitud likvideerima Ukraina tütred

09. juuli 2009, 08:57

Seoses Ukraina parlamendi poolt välja
kuulutatud ja 25. juunil jõustunud seadusest tulenevalt on teadmata aja jooksul
kasiinode tegevus Ukrainas võimatu, mistõttu otsustas Olympic Entertainment
Group (OEG) likvideerida kolm tütarettevõtet.

"Seoses ülaltoodud asjaoludega alustab OEG Ukraina tütarettevõtete Olympic Casino Ukraine TOV, Ukraine Leisure Company ja Eldorado Leisure Company likvideerimisprotsessi," seisis täna hommikul saadetud börsiteates.

Veel teatas OEG börsile, et plaanib nõuda Ukraina riigilt investeeringute kompensatsiooni Eesti valitsuse ja Ukraina valitsuse vahelisele investeeringute soodustamise ja vastastikuse kaitse lepingule tuginedes. Koos teiste Ukrainas tegutsevate kasiinooperaatoritega kaalutakse pöördumist Euroopa Komisjoni.

Ukraina tütarettevõtete likvideerimisega kaasnevad kahjud on hindamisel, mõju OEG konsolideeritud majandustulemustele avaldatakse esimesel võimalusel, märkis Olympic börsiteates.

Kasiinofirma Ukraina segmendi ärikahjum oli tänavu esimeses kvartalis 10,2 miljonit krooni, eelmise aasta samal perioodil oli ärikasum 2,8 miljonit. OEG Ukraina segmendi ettevõtted opereerisid kvartali lõpu seisuga kokku 24 kasiinot 1138 mänguautomaadi ja 25 mängulauaga. Eelmise aasta lõpu seisuga oli OEG-l Ukrainas veel 28 kasiinot, mille kogukäive ulatus 338 miljoni kroonini.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
13. October 2009, 17:56
Otsi:

Ava täpsem otsing