ÄP: Pohlaku "ei vasta tõele" on konksuga

1706-aripaev 18. aprill 2011, 11:16

Äripäeva toimetuse hinnangul tuleb Aivar Pohlaku poolt täna öeldud sõnadesse, et Lilleküla jalgpallistaadion pole müügis ja et Äripäeva lugu on väljamõeldis, suhtuda reservatsiooniga.

Äripäev ei kirjutanud kategooriliselt, et müügis on Lilleküla jalgpallistaadion, vaid seda, et Pohlak otsib investoreid firmale, kes lisaks Lilleküla jalgpallistaadionile haldab ka peastaadioni kõrval olevaid treeningväljakuid ja treeningkeskust.

Äripäev ei mõelnud seda infot välja. Selline info jõudis Äripäeva toimetusse ja küsisime sellele kinnitust. FC Flora tegevjuht Ljubov Lobõševa kinnitas Äripäevale, et investoritega on alustatud läbirääkimisi. Ta soovitas helistada hiljem tagasi, sest pidi Pohlakult küsima, kui palju nendest kõnelustest tohib meediale avalikustada. Pärast ta aga enam ajakirjaniku kõnedele ei vastanud.

Pohlak väidab täna postimees.ee-le, et Äripäeva esitatud info on täielik väljamõeldis. Äripäev kahtleb, kas Pohlaku ambitsioonikas plaan EM 2024, kus tahetakse jalgpalli EM finaalturniiri Eestisse toomiseks suuremaid investeeringuid kuni veel ühe jalgpallistaadioni ehituseni välja, saab teoks ilma investoreid kaasamata. Ootame.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
20. April 2011, 14:13
Otsi:

Ava täpsem otsing