Rivo Sarapik • 6. november 2012 kell 9:34

Korobeinik: Reformil pole häid valikuid

Reformierakondlase Andrei Korobeiniku sõnul ei eita erakond kerkinud probleeme ning peagi üritatakse arutada, kuidas edasi minna. "Häid valikuid ma täna kahjuks ei näe."

"Reformierakond on täna keerulises seisus. Prokuratuuri poolt lahkelt avaldatud protokollide tekste lugedes on mul väga raske uskuda et "midagi pole olnud". Süüdistus jäi esitamata ja juriidiliselt on olukord ammendatud. Kuid prokuratuuri otsusega pole midagi lõppenud," arvab Korobeinik.

"Me ei saa tuima näoga tulevikku vaadata, tõmmates minevikule kriips peale. Kui me tahame ühiskonna usaldust tagasi võita ja esineda tõsiseltvõetavate poliitiliste algatustega, siis ühiskonnale tuleb seletusi anda," ütles riigikogulane.

Silver Meikar kirjutas tänavu mais Postimehes avaldatud arvamusartiklis, et annetas aastatel 2009–2010 erakonnale 115 000 krooni, mis ei kuulunud talle ja mille päritolust tal aimu ei olnud.

Meikari väitel tegi talle ettepaneku enda nime alt võõrast raha annetada erakonna toonane peasekretär Kristen Michal ja tehingut vahendas erakonna bürootöötaja Kalev Lillo.

Oktoobri lõpus visati Meikar erakonnast välja.

 

Hetkel kuum