Rivo Sarapik • 7. november 2012 kell 12:34

Kallas: rääkisime eile südamed puhtaks

Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liikme Kaja Kallase sõnul on praegu Reformierakonna jaoks olulise tähtsusega ühiskonna surve maha võtmine, et saaks tööd rahulikult edasi teha.

Eilsel Reformierakonna tuumiku koosolekul räägiti Kallase sõnul lahtise tekstida südamelt asjad ära, mis tema hinnagul sisekliimat parandas, vahendab ERR.

"Eile mingeid otsuseid vastu ei võtnud. Erinevad variandid pakuti välja," ütles Kallas. Detailidest ta rääkida ei soovinud.

Kaja Kallas pälvis möödunud nädalal tähelepanu, kui kirjutas oma blogis, et rahastamisskandaalil puudub poliitiline, eetiline lahendus ning selles tuleb erakonnal võtta vastutus.

Kallase fraktsioonikaaslane Andrei Korobeinik esines samuti eile Reformierakonna suhtes kriitilise avaldusega. Ta ütles ERR-i uudisteportaalile, et kuigi talle ei meeldinud, kuidas Silver Meikar rahastamisskandaali vallandas, ei saa ta uskuda, et "midagi pole olnud". Kuigi juriidiliselt on olukord ammendatud, pole prokuratuuri otsusega midagi lõppenud ning erakond peaks jagama seletusi, arvas Korobeinik.

Hetkel kuum