Elektrilevi hankis 2,5 miljoni euro eest projekteerimistöid

23. aprill 2014, 12:37

Elektrilevi sõlmis riigihankel edukaks osutunud ettevõtetega 2,49 miljoni euro väärtuses lepingud, mille alusel tehakse järgmise kahe aasta jooksul vajalikud jaotusvõrgu projekteerimistööd üle Eesti.

Kaheks etapiks ja viieks projekteerimispiirkonnaks jagatud hankes osales kokku 28 ettevõtet. Elektrilevi partnerettevõteteks said OÜ Pluvo ja OÜ Keskkonnaprojekt ning kaastöövõtjaks OÜ Eltam, kes asuvad lepingud täitma käesoleva aasta 1. juulist. Lepingud sõlmiti kaheks aastaks pikendamisvõimalusega omakorda kaheks aastaks.  

Lepingud hõlmavad hinnanguliselt poole Elektrilevi kõikidest elektrivõrgu ehitamiseks ja uuendamiseks tehtavatest projekteerimistöödest. Tööd sisaldavad alajaamade uuendamise ja ehitamise, maakaabel- ja õhuliinide ning teiste elektrivõrgu osade projekteerimist.

„Ajad, kus suurtel hangetel osalejad võis kokku lugeda ühe käe sõrmedel, on möödas. Oleme konkurentsis kujunenud hinnaga väga rahul,“ ütles Elektrilevi juhatuse liige Jaanus Tiisvend. Tema sõnul on hange muuhulgas samm eesmärgi suunas vähendada aastaks 2017 kaks korda rikkeid ja tõsta tempokalt ilmastikukindla võrgu osakaalu.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    23. April 2014, 12:37
    Otsi:

    Ava täpsem otsing