Algasid maksuameti uue peadirektori otsingud

31. oktoober 2016, 12:11
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20161031/NEWS/161039974/AR/0/AR-161039974.jpg

Riigikantselei teatas, et alates tänasest algab avalik konkurss maksu- ja tolliameti peadirektori kohale.

Senine peadirektor Marek Helm teatas oktoobri alguses, et lahkub uuel aastal ametist ja asub tööle Nortalis

Riigikantselei konkursiteatest selgub, et maksu- ja tolliameti peadirektori peamised väljakutsed lähiaastatel on kaasaegsete maksukogumise lahenduste ja e-teeninduse keskkondade kasutusele võtmine ning ausa maksukonkurentsi ja kestliku maksubaasi kindlustamine.

Sobival kandidaadil peab olema kõrgharidus, vähemalt viieaastane struktuuriüksuse juhtimise kogemus, inglise keele oskus vähemalt B2-tasemel ja kompetentsid vastavalt avaliku teenistuse tippjuhtide kompetentsimudelile, rõhuasetusega strateegilisele juhtimisele, inimeste juhtimisele, koostööle ning suhtevõrgustike arendamisele.

"Eelistame kandidaati, kellel on suure organisatsiooni eduka juhtimise kogemus. Kandidaadilt eeldame riigisaladusele juurdepääsu loa olemasolu või valmisolekut selle taotlemiseks," seisab teates.

Peale tavapärase CV ja motivatsioonikirja peab huvitatud kandidaat esitama tunnistuse oma hariduse kohta, kinnituse, et puuduvad asjaolud, mis välistaksid ametnikuna teenistusse võtmise, ning essee teemal „Maksu- ja Tolliameti roll maksude kogumisel ja ettevõtluskeskkonna arendamisel: väljakutsed ja edasised sammud”.

Dokumentide esitamiseks on aega 28. novembrini.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
31. October 2016, 12:11

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing