Arsenali sõjatehases avati kaubanduskeskus

31. oktoober 2016, 09:45
Põhja-Tallinna keskus Arsenal avas enda uksed endises sõjatehases.
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20161031/NEWS/161039990/AR/0/Arsenali-sõjatehases-avati-pidulikult-kohalik-kaubanduskeskus.jpg

Eelmisel neljapäeval avati Põhja-Tallinnas Arsenali keskus, kuhu on oodatud eelkõige piirkonnas elav ja töötav inimene.

Arsenali keskuse juhi ja ühe omaniku Aadu Oja sõnul võttis keskuse valmimine aega neli ja pool aastat. “Kuna paljud kohalikud ei teadnud, mis asub Arsenali müüride taga, siis Linnalabori abiga tegime siia ka ekskursioone. See oli hea võimalus inimestele tutvustada, mis siin Põhja-Tallinnas asub. Rõõm on tõdeda, et elanike huvi oli suur.”

Oja ütles avamisel, et maja punased tellised on säilinud juba 100 aastat ja nad püüdsid kasutada olemasolevat hoonet võimalikult palju.

“Majal on hing sees ja see kõnetab inimesi,” ütles ehitaja Nordeconi juhatuse liige Avo Ambur. Ta lisas, et keskusel ei ole plaanis konkureerida suurte kaubanduskeskustega, kus klient on anonüümne. “Arsenali keskus on tehtud kohalikule elanikule, kes piirkonnas elab või töötab.”

Arsenali keskuse ankurüürniku Selveri jaoks on tegemist 46. kauplusega. Keskuses asub 30 erinevat kauplust ja teenusepakkujat ning pea kümme kohvikut ja restorani.

Keskuse ehitustöid tegi Nordecon ning Arsenali investeeringumaht oli üle 7 miljoni euro.

Vaata piduliku avamise pildigaleriid Äripäeva teemaveebist kaubandus.ee. 

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
31. October 2016, 09:54

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing