USA presidendi esimene kommentaar Põhja-Korea ebaõnnestunud raketikatsetusele oli pühapäeva hommikul Twitterisse pandud säuts, mis ühtlasi vastas küsimusele, miks loobus Trump ühest oma kesksest valimislubadusest nimetada Hiina valuutakurssi kunstlikult mõjutavaks riigiks.
- Arhiivifoto USA presidendi Donald Trumpi ja Hiina presidendi Xi Jinpingi kohtumiselt 7. aprillil. Foto: Scanpix/Reuters
„Miks ma peaks Hiinat nimetama valuutaga manipuleerijaks, kui nad teevad meiega koostööd Põhja-Korea probleemi lahendamisel? Eks me näe, mis juhtub,“ säutsus Trump pühapäeva hommikul pärast Põhja-Korea nurjunud raketikatsetust.
Ehk siis Trump loobus valimislubadusest kritiseerida Hiinat vastutasuks koostöö eest.
Reedel avaldatud raportis ei nimetanud USA ühtegi riiki valuutaga manipuleerijaks. Hiina kohta märgiti, et maailma suuruselt teine majandusruum peaks laskma oma valuutal vabamalt liikuda koos turujõududega ning avama end rohkem kaubandusele, vahendas Bloomberg.
Seotud lood
Ettevõtete juhtidel tuleb muude küsimuste kõrval mõelda ka sellele, mil moel oma töötajaid kõige tulemuslikumalt innustada. Mitmed neist on kasutusele võtnud boonuspaketid ja üha rohkemad kaaluvad töötajatele lisahüvede pakkumist, just selliste, mida päriselt enim vajatakse ning hinnatakse: tööalased arenguvõimalused, rahalised boonused, täiendav tervisekindlustus, paindlik töökorraldus ja ühisüritused. Leinonen toetab oma klientidest tööandjaid iga päev just motiveerimisprogrammide väljatöötamisega. Millised on kõige populaarsemad boonusmeetmed?