Reformierakonna lubadused: tuumajaama ehitus ja maanteed neljarealiseks
Reformierakonna valimiprogrammis seisab, et kui tuumaenergeetika kasutuselevõtu lõppraport annab sellele positiivse hinnangu, tehakse vajalikud ettevalmistused, et uue põlvkonna tuumajaama kasutuselevõtt oleks võimalik hiljemalt 2030. aastaks.
Ka on valimisprogrammis kirjas, et Eesti ei pea omama riiklikku lennufirmat. Äripäev noppis erakonna programmist välja olulisemad majandust ja ettevõtluskeskonda puudutavad lubadused.
Möödunud aastal registreeris Läti oma seni suurima aastase välisinvesteeringute mahu, kaasates üle miljardi euro. Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuri andmetel asus 31 suuremast investeerimisprojektist 20 Riias. Möödunud aastal ületasid Leedu investeeringud Eesti omi 40 korda.